Προς το περιεχόμενο

Παρουσία κοινού ηχογραφεί η PJ Harvey το νέο LP της


sfaku

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μαραθώνα μπράβο καλά έκανε ο Ρίτενουρ, τώρα δεν θα τις βγάζουμε να τις μετράμε κιόλας.

Προφανώς...τι να μετρήσουμε άλλωστε...απλά καλό είναι να καταλαβαίνουμε και 5 πράματα. Γράφει ο Λευτέρης

Και τι δεν θα έδινα για να το δω αυτό.

Αφού λοιπόν είναι sold out...παίρνεις του Ritenour (και όποιου άλλου θες....εμένα το μυαλό μου πήγε στο Ritenour γιατί είχα το DVD...)και βλέπεις και αντιδράσεις και τη συμμετοχή του κοινού...Tόσο απλό όσο η Ακρόπολη ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγά τις αντιδράσεις στην Ακρόπολη. Όλο κάτι τουρίστες Κινέζοι που κοιτάνε και κάνουνε ω. Ή όπως κάνουνε οι Κινέζοι. Δεν ξέρω πως κάνουνε κιόλας. Μπορεί να λένε "Λιν" π.χ. Είχα κάποτε μια Κινέζα κοπελιά που την λέγανε "Λιν" γι' αυτό το λέω. Ήταν όμορφη αλλά παντρεμένη με έναν τύπο απο τον Εύοσμο.

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ. Επίσης θα μπορούσα να είμαι μαζί της γενικότερα.

 

 

Ευκολο,φτανει να της γραψεις κανα καλο τραγουδακι  :)

 

Να σαν και αυτο

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγά τις αντιδράσεις στην Ακρόπολη. Όλο κάτι τουρίστες Κινέζοι που κοιτάνε και κάνουνε ω. Ή όπως κάνουνε οι Κινέζοι. Δεν ξέρω πως κάνουνε κιόλας. Μπορεί να λένε "Λιν" π.χ. Είχα κάποτε μια Κινέζα κοπελιά που την λέγανε "Λιν" γι' αυτό το λέω. Ήταν όμορφη αλλά παντρεμένη με έναν τύπο απο τον Εύοσμο.

 

Kαρ καρ καρ

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου