Προς το περιεχόμενο

"Φρουτοσαλάτα", σουρεαλιστικό τρολάρισμα.


Παστίτσιός

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 29
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

τελικά θα αλλάξω κινητό

Στη θέση σου δεν θα άλλαζα κινητό αφού ακόμα δεν υπάρχουν κινητά που να ταξιδεύουν στον χρόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κόκκινο ή το μπλέ; Κωστίκα Κατούρα Ελεύθερα;

 

 

 

axtarma μου, εχεις κερδισει το ενδιαφερον μου και σε αυτο και στο προηγουμενο πονημα, για την αποδοση σου στην atonal music.

 

Ακουσα καποια στοιχεια που με κανουν να πω οτι μαλλον εισαι natural στο θεμα και ειμαι φαν της atonal music. Noμιζω οτι εχω δικιο 

 

Δεν ξερω κατα ποσο το εχεις δουλεψει η και το μουσικο σου επιπεδο, αλλα νομιζω οτι ειναι ενα θεμα που πρεπει να δωσεις το βαρος της ασχολιας σου γιατι το εχεις.

 

Μπραβο πραγματικα απο εμενα.

Περιμενω στο μελλον και πιο πλουραλιστικες ηχητικα προσπαθειες ΚΑΙ με ηχητικο progression (διαφορετικοι ηχοι και οργανα εννοω), οχι οτι με χαλασε το πονημα σου σε σολο ηχους.

 

οπως επισης ελπιζω παραλληλα στο μελλον να δω και κατι σε βιντεο πιο αμιγως οπτικοεναλλασόμενο σε συνδυασμο με τη μουσικη, και οχι με τα γραπτα (που δεν με χαλανε επισης λολ)

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

axtarma μου, εχεις κερδισει το ενδιαφερον μου και σε αυτο και στο προηγουμενο πονημα, για την αποδοση σου στην atonal music.

 

Ακουσα καποια στοιχεια που με κανουν να πω οτι μαλλον εισαι natural στο θεμα και ειμαι φαν της atonal music. Noμιζω οτι εχω δικιο 

   

Δεν ξερω κατα ποσο το εχεις δουλεψει η και το μουσικο σου επιπεδο, αλλα νομιζω οτι ειναι ενα θεμα που πρεπει να δωσεις το βαρος της ασχολιας σου γιατι το εχεις.

 

Μπραβο πραγματικα απο εμενα.

 

Περιμενω στο μελλον και πιο πλουραλιστικες ηχητικα προσπαθειες ΚΑΙ με ηχητικο progression (διαφορετικοι ηχοι και οργανα εννοω), οχι οτι με χαλασε το πονημα σου σε σολο ηχους.

 

οπως επισης ελπιζω παραλληλα στο μελλον να δω και κατι σε βιντεο πιο αμιγως οπτικοεναλλασόμενο σε συνδυασμο με τη μουσικη, και οχι με τα γραπτα (που δεν με χαλανε επισης λολ)

 

Δεν γνωρίζω κάτι και σαφώς δεν έχω ασχοληθεί με την atonal music, όσον αφορά δε το μουσικό μου επίπεδο είναι...κλάφτα Χαράλαμπε λολ, δεν κατάλαβα τί εννοείς όταν λες θες να δεις βίντεο οπτικό εναλλασσόμενο σε συνδυασμό με τη μουσική, κάτι σαν τα φωτάκια της ντίσκο που συγχρονίζονται με τη μουσική και αλλάζουν αναλόγως;  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Αχταρμά, τις προάλλες ήμουν σε Ισλαμική χώρα με κομμένο youtube και όταν προσπάθησα να δω το παρόν θέμα είδα αυτό:

Τελικά έχει και τα καλά της η λογοκρισία  ;D

 

Screenshot_2015-03-05_06_45_10.png.3c4fb867adde8d19eaf293f62fab3745.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου