Προς το περιεχόμενο

Yamaha FG 430


magna

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά στο forum!Δεν ήξερα πού να βάλω το θέμα και το πέταξα εδώ.Έχω μια ακουστική κιθάρα Yamaha FG 430 made in Taiwan και θέλω να την πουλήσω.Στο google δε βρίσκω τίποτα που να με βοηθά.Βρίσκω μόνο για την αντίστοιχη γιαπωνέζικη που είναι συλλεκτική κλπ.Ξέρει κανείς πόσο περίπου πιάνει?Θέλω να πάρω ηλεκτρακουστική.

 

Ποιός σκότωσε τον Tesla?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεις να κανεις και αυτη τη κιθαρα ηλ/κη. πας σε ενα μαστορα και περνα ενα κρυσταλο κατω απο το καβαλλαρη...εκτος κι αν θες πριμα μπασα μεσαια..οποτε πας για αλλη κιθαρα..ποσο ειχε κοστισει η κιθαρα σου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεις να κανεις και αυτη τη κιθαρα ηλ/κη. πας σε ενα μαστορα και περνα ενα κρυσταλο κατω απο το καβαλλαρη...εκτος κι αν θες πριμα μπασα μεσαια..οποτε πας για αλλη κιθαρα..ποσο ειχε κοστισει η κιθαρα σου?

 

Θέλω να την αλλάξω έτσι κι αλλιώς.Την είχα πάρει γύρω στα 450 ε πριν 12 χρόνια

Ποιός σκότωσε τον Tesla?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αναλογα με την κατασταση στην οποια βρισκεται να υπολογιζεις στο 1/2 η στα 2/3 της αρχικης. βεβαια ο τελικος λογος ειναι δικο σου οποτε.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου