Προς το περιεχόμενο

Fender SQ Vintage Mod Jaguar, γνώμες γενικότερα...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για πείτε μου ρε μαγκες για αυτην την κιθαρα.....γενικότερα αξίζει σαν όργανο για τα λεφτα της....ας πει κάποιος που ξέρει δυο, τρια πραγματάκια!!!!!

http://www.thomann.de/gr/fender_sq_vintage_mod_jaguar_owt.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΦΟΒΕΡΗ κιθαρα,ειδικα για τα ΑΣΤΕΙΑ λεφτα που κοστιζει

ο καλυτερος τροπος να μπεις στο club των offset χωρις να ξηλωθεις κανονικα.... ;) 

 

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν έχω παίξει με jaguar αλλά με τη jazzmaster της ίδιας σειράς, που είχε ένας φίλος.... επίσης σε άσπρο, την οποία τελικά πούλησε για να πάρει strat και επειδή είχε ήδη μια classic player με πολλές αναβαθμίσεις.

Μου άρεσε πολύ και νομίζω δεν θα απογοητευτείς αν την αγοράσεις.

To μόνο που παρατήρησα και δε μου άρεσε ήταν το nut.....

 

 

 

 

 

 

Ars longa, vita brevis.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαιξα με μια στον Νακα, μπορει να την εχει ακομα. Μου αρεσε ο ηχος, ηταν αυτό που περιμενα από μια Jaguar.  Τα φιλτρα είναι χρήσιμα και η κιθαρα μπορει να αποδωσει από πολύ πριμο μεχρι πολύ μουντο ηχο. Το μπρατσο ηταν η ευχαριστη εκπληξη, το περιμενα οδοντογλυφιδα αλλα είναι μεσαιου παχους και ανετο για το γουστο μου, μου αρεσουν οι λαιμοι με αρκετο παχος.

 

Κατά τ'αλλα είναι μια φθηνη κιθαρα και φαινεται. Στα ποντεσιομετρα, στο πως εχει ερθει από το εργοστασιο, στο γενικοτερο feeling που δε μπορω να το εξηγησω με λογια αλλα το καταλαβαίνεις μολις τη πιασεις. Τιμια για τα χρηματα που ζηταει και από τον Νακα συμφερει. Ιδια τιμη με Γερμανια και μπορεις να βαλεις και δοσεις αν θες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ποιον νακα πηγες αν επιτρεπεται?(να παω και γω) ειχε γενικα μεγαλο στοκ φεντεροειδων?

Μια μερα θα βρω κατι εξυπνο να γραψω εδω κατω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη Ναυαρινου, κεντρο Αθηνα. Στοκ από Fender/Squier πρεπει να 'χε γυρω στις 15 κρεμασμενες στον τοιχο. Η συγκεκριμενη δεν υπηρχε στην Αθηνα και την εφεραν για να τη δοκιμασω από υποκατάστημα αλλης πολης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπασα ειχε?( ρωταω γιατι εγω θελω να ανεβω να δω μπασα και θα παρω φιλο μαζι που ψαχνει κιθαρα)

Μια μερα θα βρω κατι εξυπνο να γραψω εδω κατω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπασα ειχε?

 

Δε θυμαμαι, λογικα θα εχει. Τηλεφωνησε να μαθεις αν σε ενδιαφερει καποιο μοντελο συγκεκριμενα. Εχουν αρκετα καταστήματα στην Αθηνα, μπορει αυτό που θες να μην είναι στο κεντρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου