Προς το περιεχόμενο

για το καλωσορισμα


djangos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σας παιδια απο μενα. κανω ενα τεστ και ανεβαζω ενα κομματι  με λινκ ελπιζοντας να ανεβει γιατι προσπαθησα και με mp3 αλλα τιποτα. καλωσορισα !υπεροχο το σιτε σας ! ενα minimalist πιανιστικο κομματι .sorry an sas 8υμιζει τιποτα !(δεν ξερω ουσιαστικα πιανο σας το λες εξ αρχης !δεν ξερω νοτες καν )

 

http://listen.grooveshark.com/#/s/Friends+320/2JWNI4

 

α και για να μην παρεξηγηθω κανονικα (οπως λεει και το ονομα μου ) παιζω gypsy jazz (προσπαθω) να αλλο ενα κομματακι του ειδους για να δω αν υπαρχουν αλλοι gypsades εδω μεσα ! συγγνωμη για τον χρονο σας.

 

http://listen.grooveshark.com/#/s/Autumn+leaves+/2URcTX

 

 

 

autumn_leaves_-_djangos.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και το πρώτο και το δεύτερο ειναι πάρα πολυ καλά

Μπράβο σου εχεις καταπληκτική   πένα και πολυ καλη αισθητική και time αν έγραψες τις κιθάρες χωρις μετρονόμο .

Αφου σε μια φάση μου θύμισες το joscho stefan.

Το πιάνο ,για τα γούστα μου, το κοπανάς λιγο περισσότερο σε κάποια σημεια αλλα δεν τρεχει τιποτα (η έκφραση ειναι έκφραση ) ;)

Μπράβο και πάλι είσαι πολυ αξιόλογος μουσικός  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στα έχω πει και απο κοντά ;), αλλα θα το ξαναπώ για ακομα μια φορά:

 

καταπληκτικός!!

 

και τα δυο μου άρεσαν πάρα πολύ, το πιανιστικο μου θυμισε λίγο το ύφος του keith jarret σε κάποια σημεία, με το gypsy απλά μου έπεσε το σαγόνι!

 

 

μπράβο!

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια thanks για τα πολυ καλα σας λογια τα κομματια ειναι εντελςσ προχειρα γραμμενα χωρις μετρονομο, με εξωτερικο μικροφωνο pc 5 ευρω χαχα. να ευχαριστησω ιδιαιτερα  τον φιλο μου τον IraklisZS που με βαλε στο site !!και το παιδι που του θυμισα stephan χαχα thanksss !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας παιδια απο μενα. κανω ενα τεστ και ανεβαζω ενα κομματι  με λινκ ελπιζοντας να ανεβει γιατι προσπαθησα και με mp3 αλλα τιποτα. καλωσορισα !υπεροχο το σιτε σας ! ενα minimalist πιανιστικο κομματι .sorry an sas 8υμιζει τιποτα !(δεν ξερω ουσιαστικα πιανο σας το λες εξ αρχης !δεν ξερω νοτες καν )

Πιάνο ουσιαστικά ξέρεις. Το να γράφεις στο PC, δεν είμαι σίγουρος.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα χαράματα πρόλαβα μόνο το πιανιστικό (πριν κάνεις edit και βάλεις και το gypsy) και έπαθα πλάκα, αλλά δεν είχα μούτρα για σχόλιο...

 

Σήμερα το ξανάκουσα (και είναι υπέροχο) και είδα ευτυχώς και το γύφτικο. Πολλά μπράβο και για τα 2 : καλώς όρισες, χαίρομαι πολύ οταν μας επισκέπτονται τόσο ωραίοι μουσικοί.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχαρητήρια και από μένα και καλωσήρθες!

 

 

Σήμερα το ξανάκουσα (και είναι υπέροχο) και είδα ευτυχώς και το γύφτικο. Πολλά μπράβο και για τα 2 : καλώς όρισες, χαίρομαι πολύ οταν μας επισκέπτονται τόσο ωραίοι μουσικοί.

 

Βρήκε ο Γύφτος τη γενιά του που λέμε.  ;D ;D ;D

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια σας ευχαριστω ολους για τα καλα σας λογια !δυστυχως δεν  ειμαι γυφτος αλλα ελπιζω να παρω χρωμα το καλοκαιρι μηπως παιξω καλυτερα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω το Autumn leaves σε καμμιά δεκαριά εκτελέσεις και θεωρώ την δική σου απ’ τις καλύτερες λόγω και της αγάπης μου για τη gypsy κιθάρα. Μπορώ να το βρω από κάπου αλλού, γιατί οι επιλογές από το site που έχεις κάνει link δεν δουλεύουν;

Σκόπιμα δεν άκουσα το άλλο θέμα σου για να μη μου χαλάσει την ωραία γεύση της κιθάρας! Θα ήθελα να σε ακούσω, όταν παίξεις κάπου. Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου