Προς το περιεχόμενο

Devil's twist


mustafank

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΡΕ Γιαννη πλακα μας κανεις ,surf με gothic φωνητικα ?Δεν βγαινει ακρη με τους στιχους και την φωνη ,δεν καταλαβα λεξη.Οντως θελει ενα καλυτερο λαρυγγι.

 

  Όπως το περίμενα, προσπαθώντας να καλύψω τις κραυγές μου, το παράκανα με τα εφέ  :P Είμαι ο ορισμός της παραφωνίας, τί να κάνω ο καψερός;;  ;D ;D ;D

 

Πάντως, επειδή η φωνή προστέθηκε ως οδηγός, αυτά είναι τα σημεία, που "πατάνε" τα λόγια, οπότε, αν θέλει κάποιος, ας μου πει, να του στείλω το track,για να δοκιμάσει, ελεύθερα.

 

:)

 

Βαλε και καμια γεφυρα μεσα ,κατι να το σπαει ενα σημειο πχ με τρεμολα ,λιγο βαβουρα .

 

Το είχα κατά νου αυτό. Αν μου βγει κάτι, θα προσπαθήσω να το προσθέσω.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To κατεβασα στο στουντιο,αλλα δεν εχω καθολου χρονο παλι .Ειμαι καθε μερα προβα και μελετη κανει και κρυο κατω.Αν φαω κανα φλας καμια μερα ,μπορει να το φτιαξω ,γιατι εχω κανα δυο ιδεες.Αλλα δεν υποσχομαι τιποτα.Παντως το βρηκα που παει.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To κατεβασα στο στουντιο,αλλα δεν εχω καθολου χρονο παλι .Ειμαι καθε μερα προβα και μελετη κανει και κρυο κατω.Αν φαω κανα φλας καμια μερα ,μπορει να το φτιαξω ,γιατι εχω κανα δυο ιδεες.Αλλα δεν υποσχομαι τιποτα.Παντως το βρηκα που παει.

 

Κάνε ό,τι σου βγει, μαν (και όποτε/αν βρεις χρόνο).

 

Ποστάρω και το λινκ, με σκέτη μουσική

 

https://app.box.com/s/ys64roszu1qdpor25aw3hwfr9kxc1r2j

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου