Προς το περιεχόμενο

Τι μουσικη ακουτε τωρα? III


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Και κάτι ακόμα από την θρησκοληπτική του φάση ή όπως σωστά θα ονομαστεί, σύμφωνα με τους υπολογισμούς μου, η μπλε του περίοδος.

 

https://www.youtube.com/watch?v=XN3ni0UygYI

 

 

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και κάτι ακόμα από την θρησκοληπτική του φάση ή όπως σωστά θα ονομαστεί, σύμφωνα με τους υπολογισμούς μου, η μπλε του περίοδος.

 

 

Ναι, οντως, το Lady Nany ανήκει στην θρησκόληπτοη φάση του μεγάλου καλλιτέχνη.

 

Οσο για την μπλε περίοδο, μαλλον εχεις δίκιο. Υπάρχει συνέντευξη του Samy, όπου σε σχετική ερώτηση απαντάει:  "Π**τσες μπλε"... Άρα??????

 

Και μιας και μόλις είδα αυτο το whiplash...

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέω κατά τις 1 το μεσμέρ, δε πάω μέχρι το παρακείμενο χωριό να πιώ ένα γκαιφέ και να γυρίσω να ειδώ τη φόρμουλα- αν και ήξερα τα αποτελέσματα.

Δεν βρήκα κανέναν και όπως γύρναγα παίρνω το δρόμο για κάτι χωριουδιάκια πιο πάνω απ το δκομ που δεν έχω πάει ποτέ.

  25 χλμ χωματόδρομο μετά 5 δέντρα που έκοψα για να περάσω και μια ρυμούλκηση με το κρικοπάλαγκο, αρκετό τσάπισμα και επιχωματώσεις για να ξεκολλήσω, συναντώ επιτέλους το Μελισσοχώρι και το κυρ Θεολόγο, τον μοναδικό μαζί με τη γυναίκα του και το γιο τους κάτοικο.

  Για καφέ με πήγε ο άνθρωπας στο σταυλόσπιτο, αλλά το τραπέζι ήταν στρωμένο και τα τσίπρα σερβιρισμένα ;D

  Α ήταν και ο κυρ Βαγγέλης με τα της συζύγου, συνταξιούχος που έχει κάνει κατάληψη στο πρώην σχολείο και αράζει με τους μήνες σα παν  ;D ;D ;D

 

ΜαγαΦουτσες μπλε

Έκανα και ιππασία, καθόσον ο Θεολόγης εκτός από σκυλιά-γάτες-μοσχάρια-αμνοερίφια έχει και 4 αλόγατα

 

 

 

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βρήκα κανέναν και όπως γύρναγα παίρνω το δρόμο για κάτι χωριουδιάκια πιο πάνω απ το δκομ που δεν έχω πάει ποτέ.

25 χλμ χωματόδρομο μετά 5 δέντρα που έκοψα για να περάσω και μια ρυμούλκηση με το κρικοπάλαγκο, αρκετό τσάπισμα και επιχωματώσεις για να ξεκολλήσω, συναντώ επιτέλους το Μελισσοχώρι και το κυρ Θεολόγο, τον μοναδικό μαζί με τη γυναίκα του και το γιο τους κάτοικο.

 

;D ;D ;D

sam.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου