Προς το περιεχόμενο

Τι μουσικη ακουτε τωρα? III


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

να ζητήσω συγνώμη απο όλους  για τη χθεσινή απαράδεκτη συμπεριφορά μου και να σας αποχαιρετήσω...

 

Καλό ήταν όσο κράτησε - να περνάτε καλά

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ζητήσω συγνώμη απο όλους  για τη χθεσινή απαράδεκτη συμπεριφορά μου και να σας αποχαιρετήσω...

 

Καλό ήταν όσο κράτησε - να περνάτε καλά

 

 

 

Όπου πάω γίνονται επεισόδια.Τι θα γίνει μ'αυτό το χάλι??Τι έγινε ρε Dinosp?Αφού δε θες καλάβρυτα πάμε στη γμν τη Βουλιαγμένη  ;D

Ποιός σκότωσε τον Tesla?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ζητήσω συγνώμη απο όλους  για τη χθεσινή απαράδεκτη συμπεριφορά μου και να σας αποχαιρετήσω...

 

Καλό ήταν όσο κράτησε - να περνάτε καλά

 

 

 

???  ήντα έγινε ωρέ ?

  Εγώ πάντως σε σχωρνάω λαίμαι κι ας μη ξσέρω τι κακό μας έκανες  ;D  ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

άσε την Brenda να απολογηθεί για σένα και μείνε, αφού πρώτα όμως μας πεις τι έγινε... magna gate?... :)

 

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άσε την Brenda να απολογηθεί για σένα και μείνε, αφού πρώτα όμως μας πεις τι έγινε... magna gate?... :)

 

 

Να μου κάνετε τη χάρη!Ο ένας λέει ότι είμαι ο μουστάκιας,ο άλλος ότι προκαλώ επεισόδια.Δεν ξέρω τίποτα!Έφυγε για βατράχια ο Σάμυ,εγώ άκουσα Macoute και καληνύχτισα,είπε ο Dinosp να πάμε seaside,εγώ αντιπρότεινα για καλάβρυτα κι εκεί έληξε το θέμα.Ο καθένας πήγε αλλού. ;D ;D

 

https://www.youtube.com/watch?v=dDk1alpXQZI

 

Ποιός σκότωσε τον Tesla?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου