Προς το περιεχόμενο

Αγορά μόνιτορ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα στην παρεα, εχω ενα ζευγαρι ΚΡΚ rokit 6 αυτη την στιγμη και θα ηθελα να κανω μια αναβαθμιση αγοραζοντας κατι αρκετα καλυτερο, το στουδιο ειναι περιπου στα 15 τετραγωνικα ισως λιγο μικροτερο οποτε πανω απο 6.5 inch woofer δεν ξερω αν θα ειναι καλη επιλογη, θα ηθελα τα Genelec 6040 αλλα 2 χιλιαρικα ειναι πολλα, υπολογιζω περιπου στα 1000 ευρω. Η μουσικη που γραφω ειναι ηλεκτρονικη, techno, deep house, electronica

 

Ευχαρτιστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια χαρά από μένα και μιας και ασχολούμαι και με αυτό το είδος αν θες κάτι καλύτερο γνώμη μου είναι η κοιτάς για μια μεγαλύτερη κατηγορία σε κάτι μεταχειρισμένο η κοιτάς την σειρά της Focal-Adam.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω για την απαντηση τα εχω υποψιν τα 7ρια τα Adam και τα 6.5ta focal  , στην μεγαλυτερη κατηγορια αναφερεσαι σε κατι συγκεκριμενο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί;

 

Συγνωμη για την καθυστερηση , ειχα κατι θεματακια στην συνδεση , πιστευω λογω μικρου χωρου , το δωματιο δεν ξεπερναει τα 14τ.μ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου