Προς το περιεχόμενο

Καθυστέρηση απο Thomann


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Hi σε ολους,

 

Εκανα πριν μερικες μερες μια παραγγελια απο Θωμα,μου στειλαν email με τον αριθμο λογαριασμου τους κ πηγα ωραια κ καλα κ εκανα τα εμβασμα κ τους εστειλα τα λεφτα..Στην τραπεζα μου ειπαν οτι η μεταφορα διαρκει απο μια εως τρεις μερες λεω οκ..Εχουν περασει ομως 5 μερες κ δεν εχω λαβει email απο το θωμα οτι ελαβε τα χρηματα η οτι εστειλε τα πραγματα.Τους εστειλα email την παρασκευη,κ τους εστειλα κ ενα σημερα χωρις απαντηση ομως..Πειτε μου παρακαλω τι μπορει να εχει παιχτει γιατι εχω αρχισει κ αγχωνομαι...500 ευρω εσκασα..Αν καποιος εχει κανει παραγγελια απο Θωμα κ ολα ηταν οκ ας το πει να χαλαρωσω λιγο..

 

Ευχαριστω για το χρονο σας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην αγχώνεσαι για τίποτα. Απλά είναι περίοδος γιορτών και αυτοί πήζουν. Στείλε mail στο info του Thomann και ζήτα τον Μr. Angelopoulos (γραφτου griekliesh)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην τρελαίνεσαι, έχω αγοράσει πολλές φορές χωρίς κανένα πρόβλημα.

 

Πάντως την επόμενη φορά κάνε και ένα search γιατί το συγκεκριμένο θέμα το έχουμε ξεφτιλίσει τελείως στο forum! Ειδικά για το Θωμά...

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μαλλον μου εφερες γουρι γιατι μολις μου στειλανε mail με το pass για πελατη του site κ μπικα κ ειδα οτι ειναι out of stock αυτα π παρειγγειλα :D

 

Κ καπου λεει οτι οτι ελαβαν τα χρηματα (κατι τετοιο)

 

PS:Search ειχα κανει πριν παραγγειλω κ μονο καλα λογια διαβαζα γιαυτο παρειγγειλα τελικα :D Απλα μου εκανε εντυπωση που δεν απαντουσαν στα mail μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την πατησες!Θα σου κλεψουν τα λεφτα & οχι μονο αυτο,θα μπουν και στην "κομπιουτα" σου & θα σου κλεψουν τα ι-μεϊλ σου και τις καρτες σου! :lol:

επισης μπορει να σου στησουν καρτερι & να σε τσακισουν στα σφαλιαριδια...

ειναι γνωστο οτι εταιρεια με αυτο το ονομα δεν υπαρχει & ειναι μια ακομα παγιδα για οσους αγοραζουν απο αυτο το πραμα του διαβολου που λεγεται "ντερνετ" ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟ δεν βλέπεις??? :lol: :lol: :lol:

 

 

ΟΚ,σοβαρα τωρα.. :lol:

Προσωπικα εχω μεγαλυτερη εμπιστοσυνη στον Thomann παρα στους γονεις μου :lol: :wink:

 

Τι μερα εστειλες τα λεφτα?

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην αγχώνεσαι!

Κι εγώ πριν λίγες μέρες έστειλα έμβασμα και περιμένω. Το έχω ξανακάνει και γνωρίζω ότι αργεί λίγο. Δεν υπάρχει φόβος να σου τα φάνε τα λεφτά ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ανχώνεσαι....Το thomann και ο αγγελόπουλος είναι πολύ εξυπηρετικοί....Να φανταστείς εγώ τους είχα πρηξει γιατί ήταν η πρώτη μου e-αγορά και μου εξήγησαν αναλυτικότατα πώς θα γίνει όλο το concept....

 

Tα ελτα να φοβάσε και τπτ αλλο...(πλεόν τα στέλνουν όλα με μεταφορική??...κατι τέτοιο κατάλαβα...)

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι,πλεον τα στελνουν με τις ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΕΣ ταχυμεταφορες των ΕΛΤΑ (ουσιαστικα σε 2-3 μερες απο τη μερα της αποστολης τους φτανουν στην πορτα σου)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A...Γιατί παλιότερα κάνανε απο 7 με 10 μέρες...και τώρα μπαμ-μπαμ είναι εξω απο την πορτα σου....Ασχετο αλλά απο amazon έχει κανείς εμπειρία...Σκέφτομαι να αγοράσω κανένα βιβλιαράκι...Είναι φτηνα...σε πόσες μέρες τα φέρνουν??...

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου