Προς το περιεχόμενο

Καθυστέρηση απο Thomann


Προτεινόμενες αναρτήσεις

A...Γιατί παλιότερα κάνανε απο 7 με 10 μέρες...και τώρα μπαμ-μπαμ είναι εξω απο την πορτα σου....Ασχετο αλλά απο amazon έχει κανείς εμπειρία...Σκέφτομαι να αγοράσω κανένα βιβλιαράκι...Είναι φτηνα...σε πόσες μέρες τα φέρνουν??...

 

Παρηγγειλα απο amazon 2 βιβλια στις 24 Νοεμβρη και με ενημέρωσαν για αποστολη 12 με 27 Δεκεμβρη. Γυρω στις 15 με 20 μερες να υπολογιζεις. Εγω απο αυριο θα περιμενω να φτασουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και απο shipping τι λεφτα χρειάζεται να δώσεις??

 

Πάιζει καλύτερη τιμή για μαζική παραγγελία γιατί μαλλον θα αγοράσουμε πολλά άτομα διάφορα πράγματα και ίσως βγεί αρκετά μεγάλο το ποσό......

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Amazon.co.uk σε πολλά είδη είναι αρκετα πιο ακριβό απο το αμερικάνικό ή το γερμανικό.

 

Αν κάποιος ξέρει γερμανικά μπορεί να βρεί πολύ καλές τιμές στο amazon.de.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την πατησες!Θα σου κλεψουν τα λεφτα & οχι μονο αυτο' date='θα μπουν και στην "κομπιουτα" σου & θα σου κλεψουν τα ι-μεϊλ σου και τις καρτες σου! :lol:

επισης μπορει να σου στησουν καρτερι & να σε τσακισουν στα σφαλιαριδια...

ειναι γνωστο οτι εταιρεια με αυτο το ονομα δεν υπαρχει & ειναι μια ακομα παγιδα για οσους αγοραζουν απο αυτο το πραμα του διαβολου που λεγεται "ντερνετ" ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟ δεν βλέπεις??? :lol: :lol: :lol:

 

 

ΟΚ,σοβαρα τωρα.. :lol:

Προσωπικα εχω μεγαλυτερη εμπιστοσυνη στον Thomann παρα στους γονεις μου :lol: :wink:

 

Τι μερα εστειλες τα λεφτα?[/quote']

 

Κάτι τέτοιο μου είχαν πει και εμένα μια μέρα και χέστηκα απάνω μουγιατί ξέχασαν να μου πουν ότι έκαναν πλάκα!!!! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν πάρεις από amazon.co.uk και είναι In stock σου έρχονται σε 3-4 μέρες...

 

Τα βιβλια που παρηγγειλα ηταν Instock και μου το διευκερινησαν σε mail. Αλλα για 3-4 μερες ηταν σε κατασταση packing Και μετα ενα Mail με ενημερωσε οτι τα εστειλαν και θα ερθουν 12 με 27 δεκεμβριου (εκεινη την στιγμη ηταν 24 Νοεμβρη. Ισως λογο εορτων να καθυστερουν. Αλλα παιζει ρόλο και ο τροπος αποστολής. Ο ακριβος θα ειναι και πιο γρήγορος αλλα για δυο βιβλια δεν αξιζε το κόστος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ανχώνεσαι....Το thomann και ο αγγελόπουλος είναι πολύ εξυπηρετικοί....Να φανταστείς εγώ τους είχα πρηξει γιατί ήταν η πρώτη μου e-αγορά και μου εξήγησαν αναλυτικότατα πώς θα γίνει όλο το concept....

 

Tα ελτα να φοβάσε και τπτ αλλο...(πλεόν τα στέλνουν όλα με μεταφορική??...κατι τέτοιο κατάλαβα...)

 

Μην φοβάσε καθόλου τις Ταχυμεταφορές ΕΛΤΑ.Σε 2 μέρες τα πράγματα είναι στην πόρτα σου.Αντίθετα αυτό που έπαθα με την UPS και έκανα 12 μέρες να πάρω μια παραγγελία απο Γερμανία απο το Music Store ενώ υποτίθεται ότι θα έκαναν 4 μέρες γιατί η UPS τα φέρνει οδικώς,ήταν ότι το δέμα μου είχε παραμείνει ξεχασμένο στην Bolonia στην Ιταλία που είναι το ανταλακτήριο της UPS. Μετά απο άπειρα τηλέφωνα στην UPS και στο Music Store βρέθηκε η άκρη και προωθήθηκαν σε μένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου