Προς το περιεχόμενο

Ρουβάς - Άξιον εστί / Εκ του αποτελέσματος κρίνουμε ότι.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Πιστεύω ότι το κράξιμο θα ήταν σκόπιμο αν ο Σάκης επιχειρούσε διασκευή με beat και χορευτικό.

Αυτό που έκανε ήταν για μένα αδιάφορο αλλά σε καμία περίπτωση ενοχλητικό.

 

Θα μου πεις εδώ έκραξαν την Πάολα επειδή είπε τραγούδι του Bregovic με στίχους Νικολακοπούλου δλδ έλεος κάπου.

(By the way η Πάολα όντως το είχε πει πιο καλά από προηγούμενες εκτελέσεις που είχαν θεωρηθεί σοβαρές).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 93
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Πιστεύω ότι το κράξιμο θα ήταν σκόπιμο αν ο Σάκης επιχειρούσε διασκευή με beat και χορευτικό.

 

Αν κάποιος δεν ξέρει τον Σάκη αλλά ξέρει το Άξιον Εστί τι γνώμη θα είχε για το χθεσινό; Θα έκραζε; Δεν νομίζω. Είναι λοιπόν ακριβώς όπως τα λες. Μια ακόμα εκτέλεση, κανείς δεν πληγώθηκε, κανείς δεν ζημιώθηκε με τον οποιοδήποτε τρόπο. Είναι απλά μια ακόμα ευκαιρία για την νομεκλατούρα του καθωσπρεπισμού να επιδείξει τον εαυτό της, ευκαιρία ψάχνουν.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πάλι νομίζω ότι κανένας δεν κράζει τον Σάκη στο συγκεκριμένο thread.

 

Αντιθέτως βλέπω ότι κάποιοι κράζουν όποιον ασκεί κριτική.

Κατά τη γνώμη τους δεν νομιμοποιείσαι να πεις για παράδειγμα ότι "ο Χ είναι ο πιο ατάλαντος και πιο διάσημος καλλιτέχνης της εταιρίας του", επειδή *εσύ* δεν είσαι ούτε κατά τι αντίστοιχα διάσημος.

Λες και είναι εμπάθεια να διαπιστώσεις ότι κάποιος δεν έχει φωνή ο καημένος.

Το να τους εξηγήσεις ότι ουδέποτε ζήλεψες τέτοια δόξα, δεν παίζει σαν ενδεχόμενο (θα το είχαν σκεφτεί μόνοι τους αν δεν ήταν τόσο υπερβολικά απασχολημένοι να βλέπουν τηλεόραση)

 

Τι φάση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Εγω πάλι νομίζω ότι κανένας δεν κράζει τον Σάκη στο συγκεκριμένο thread.

...

 

Πράγματι, αναφέρθηκα στο κράξιμο "εκεί έξω".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες και είναι εμπάθεια να διαπιστώσεις ότι κάποιος δεν έχει φωνή ο καημένος.

 

Ότι δεν εχει, δεν έχει, η αλήθεια να λέγεται. Καμία εμπάθεια δεν είναι λοιπόν, απολύτως φυσιολογική και θεμιτή κριτική.

 

Εγω πάλι νομίζω ότι κανένας δεν κράζει τον Σάκη στο συγκεκριμένο thread.

 

Αντιθέτως βλέπω ότι κάποιοι κράζουν όποιον ασκεί κριτική.

 

Προσωπικά δεν αναφέρομαι σε κανέναν του thread. Βέβαια άλλο είναι να κάνει κανείς κριτική για την φωνή του και άλλο να τον κράζει για το χθεσινό.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι δεν εχει, δεν έχει, η αλήθεια να λέγεται. Καμία εμπάθεια δεν είναι λοιπόν, απολύτως φυσιολογική και θεμιτή κριτική.

 

Προσωπικά δεν αναφέρομαι σε κανέναν του thread. Βέβαια άλλο είναι να κάνει κανείς κριτική για την φωνή του και άλλο να τον κράζει για το χθεσινό.

 

 

ΜΑ, νομιζα οτι τραγούδησε χτες. Και όσοι πήγαν εκεί το νομίζουν! :)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ κοτζάμ Σφακιανάκης τραγούδησε άντε θύμα άντε ψώνιο στο σκυλάδικο και τον έραναν οι πιστοί με τα γαρύφαλλα, δεν ίδρωσε το αυτί κανενός.

Εδω τραγουδησε liFe τα Soldier Of Fortune και Black Magic Woman, ;D στο "αντε θυμα αντε ψωνιο" θα κολλησουμε, το οποιο το λεει και καλα btw?

 

image.gif

(το ακουτε με δικη σας ευθυνη)

 

Στο θεμα τωρα, η ερμηνεια του Ρουβα μου ακουστηκε απλα Oκ, "ουτε κρυο, ουτε ζεστη" που λενε. Σιγουρα δεν με χαλασε, αλλα δεν εκανα και Wow. Η ερμηνεια του Sir Μπιθι ειναι προτιμοτερη στ'αυτια μου, κυριως λογω χροιας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω τραγουδησε liFe τα Soldier Of Fortune και Black Magic Woman, ;D στο "αντε θυμα αντε ψωνιο" θα κολλησουμε, το οποιο το λεει και καλα btw?

 

image.gif

(το ακουτε με δικη σας ευθυνη)

 

Στο θεμα τωρα, η ερμηνεια του Ρουβα μου ακουστηκε απλα Oκ, "ουτε κρυο, ουτε ζεστη" που λενε. Σιγουρα δεν με χαλασε, αλλα δεν εκανα και Wow. Η ερμηνεια του Sir Μπιθι ειναι προτιμοτερη στ'αυτια μου, κυριως λογω χροιας.

 

Tα ξέρω αυτά φίλε μου. Εκτοτε έχω καραφλιάσει. Αυτά και το Child in Time από Στέλιο Ρόκκο / medley με το "Καραμελένια μου"...

 

Τι ζούμε ρε πστ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά και το Child in Time από Στέλιο Ρόκκο / medley με το "Καραμελένια μου"...

WTF? scared2.gif Δεν το ηξερα αυτο. :-X Θα το ψαξω να το ακουσω. ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου