Προς το περιεχόμενο

Ρουβάς - Άξιον εστί / Εκ του αποτελέσματος κρίνουμε ότι.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε μωρό μου, της λέω, είναι νομίζεις εύκολο να τρως όλη την ώρα; αλλά αυτή δεν μασάει.

 

Ο Μουζουρακης εισαι? Φιλε εισαι γκεϋ που βρισκεις τις παρτουζες δυσκολο πραγμα.. ;D

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 93
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Γιατί είμαι γκει; Δεν έχω πρόβλημα με παρτούζες νομίζω αν και δεν έχω δοκιμάσει. Η αλήθεια είναι ότι έχω να γ*****ω κάτι μήνες. Δεν ξέρω κουφη λεοπάρδαλη... μπορεί τελικά να είμαι γκει. 

 

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Εγώ προσωπικά ζηλεύω τον Σάκη γιατί όποτε βγαίνει στη τηλεόραση η γυναίκα μου μου τον δείχνει και μου λέει "να ρε ανεπρόκοπε, γιατί δεν μπορείς να είσαι σαν αυτόν, ωραίο παιδί ευγενικό και με κοιλιακούς; Εσύ απ' το πρωί μέχρι το βράδυ χλαπακιάζεις μπροστά στο ιντερνετ".

Ρε μωρό μου, της λέω, είναι νομίζεις εύκολο να τρως όλη την ώρα; αλλά αυτή δεν μασάει.

 

Μια φορά τον Σάκη τον σταμάτησε μια μπατσίνα στον δρόμο για να τον γράψει αλλά αντ' αυτού τον χούφτωσε και του ζήτησε τηλ.

Μια άλλη φορά η μπέμπα του δεν μπορούσε να κοιμηθεί κι αυτός την νανούρισε παίζοντας πιάνο και τραγουδώντας απ' το τηλέφωνο. Εμένα άμα πάω να τραγουδήσω μου λέει "ωχ σταμάτα πια, δεν έχουμε όλοι την όρεξή σου/ Κοιμούνται τα παιδιά ρε μπαγλαμά" και τέτοια. 

 

α ρε β@ριόμοιρε ηλιοσκιασμένε πως σε νιώθω...

"πήραμε την ζωή μας λάθος και αλλά δεν αλλάξαμε ζωή"...  ::) ;D ;D ;D

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου