Προς το περιεχόμενο

προσπαθώ να γύφτω. Αδιαφορία (κάλυψη)


blue

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστώ για τις ακροάshεις

 

Πού πα ρε Καραμήτρο να γύφτεις με άσπρη πένα; Τίποτα δεν ξέρετε πια; Τσκ, τσκ, τσκ...

 

την βάφω χρυσή αλλά ξεβάφει

 

Ένας Grappelli σου λείπει κι έφυγες για μεγάλα πράγματα .

Μπράβο ,μου άρεσε πολύ !

 

ευχαριστόου. Από μεγάλα πράγματα προσπαθώ να παρω μια τηλεόραση από τον περασμένο Φεβρουάριο. Δεν.

 

Το πρόβλημα νομίζω είναι πως το μουστάκι σου δεν είναι όσο τσιγκελωτό απαιτεί το άσμα σε κάποια σημεία. Με λίγα λόγια, πατάτα θα αγόραζα από σένα, δίχως αμφιβολία, αλλά θα σου έκανα επίμονο παζάρι στα χαλιά.

 

παίζω πανκ, βλέπεις γιουροβίζιον.

 

Ωραίος!

 

θένκγιου :)

 

Θα με μάθεις κι εμένα;

 

όταν μάθω κι εγώ. Με το εφ' άπαξ δλδ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τεράστιο μπράβο και απο μένα.

Αυτος που κλείνεται μεσα, χάνεται  απο ολους και ολα και Προσπαθεί  ,

στο τελος βγαίνει παντα νικητής .Και δικαίως βλεπει τα λάθη (που οι αλλοι δε περνουν χαμπαρι)  γιατι Η Λεπτομερεια Κανει Τη Διαφορά  8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

WOW που θα λεγε κ ο Βαρουφακης . ;D

Respect και Μπραβο . :)

Και κοψε τις σειρες .

Καλυτερα τα πας με τα καρπουζια  :D

Κλέψαν το Twang και έμεινε η Tele χήρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ και πάλι για το χρόνο και τα καλά σας λόγια.

 

@THEOD: οτι

Η Λεπτομερεια Κανει Τη Διαφορά

 

είναι αυτό που καταλαβαίνω κι εγώ, γι αυτό και συνειδητοποιώ οτι σε τόσο δύσκολα πράματα (για μένα έστω) είναι εκτός επιλογών να περιμένω να έχω τη λεπτομέρεια του Debarre ή τέτοιων τεράτων. Ευχαριστώ πολύ για τα πολύ ενθαρρυντικά λόγια, απαντώ ειδικά σε αυτό γιατί τυχαίνει να είναι πολύ σύμφωνο με τις προσφατες ανακαλύψεις μου :)

Ειδικότερα, όταν τα παίζω με άλλον άνθρωπο (ακκορντεόν), πιστεύω οτι είμαστε πιο συχνά "μαζί", γιατί παρακολουθούμε ο ένας τον άλλο (χωρίς να ακολουθούμε κάτι σταθερό), όμως αυτό δίνει την ψευδαίσθηση οτι παίζουμε καλά, ενώ αν κάποιος χορέυει βαλς, φαίνεται οτι τον μπερδεύουμε, αφου πχ κρατάμε τις παύσεις όσο μας βολεύει.

Σε άλλη περιπτωση, όταν παίζω μαζί με το cd νομίζω οτι είμαι ο Debarre, απλά επειδή ακούω αυτό που θα έπρεπε να παίζω ;D, με το οποίο όμως δεν συμφωνούν τα χέρια μου, και αυτό φαίνεται στην προσπάθεια της μια κι έξω ηχογράφησης.

 

Τεσπά, ευχαριστώ και πάλι όλους, με το κατάλληλο θράσος θα ανεβάσω κι άλλα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου