Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; IV


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλοους Ρέι είναι σίγουρο πως δεν είσαι συνηθισμένος σε ακούσματα τέτοια και μου ακούγεται φυσικό. Είναι σα να έπαιζαν το κομμάτι οι Άνθραξ, φυσικά και θα έβγαινα από τα ρούχα μου και θα βλέπατε δημοσίως όλοι τη κορμάρα μου.

 

  Δυστυχώς όμως, ακόμα και η εκτέλεση της Φιτζέραλντ, δεν είναι κάτι σπουδαίο. Σπουδαία φωνή, απίστευτη ζωή, αλλά δια να επιβιώσης σε τούτο το μάταιο κόσμο, καμιά φορά μπορεί να καταντήσεις και Νταλάρας-όλα τα σφάζω, όλα τα μαχαιρώνω- ομολογώ με καλούτσικη εκτέλεση από μια μπάντα που δεν εκτελεί σε στυλ μπάντας που έβαλε ο Χάμοντ-ντιβανοκασέλας φρίκος που σιχαίνεται τα μουυυυυυυυυγκ.

   Όλα είναι θέμα ακουσμάτων και γούστου, πλην των μεταλλάδων και των φρικιώνενε, που δεν έχουν κανένα γούστο

  Το ακόλουθο ασθματάκι δεν υποκρύπτει κανέναν υπαινιγμό-σιστερ ;D ;D- προς το πρόσωπό σου, απλά είναι αγαπημένο

 

Φίλος,

Θέτεις τη συζήτηση σε υγιή βάση... Ορθολογική, αυτονόητη...

Μαρεσεις

Όμως να ξέρεις. Η πολλή υγεία βλάπτει.

Το θέμα ειναι οι γυναίκες (ιδιαίτερα αν τραγουδάνε κιόλας) και τα αυτοκίνητα

 

Δεν την παω την τσοπλιν με τίποτα

 

http://youtu.be/7tGuJ34062s

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Το ακόλουθο ασθματάκι δεν υποκρύπτει κανέναν υπαινιγμό-σιστερ ;D ;D- προς το πρόσωπό σου, απλά είναι αγαπημένο

 

Κομματάρα Παραγκόβιος!Χάσιμο!Βρωμιά και χάσιμο.

Δε σε ευχαριστώ  ;D

 

Ποιός σκότωσε τον Tesla?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

επειδή μ' αρέσουν τα ταξίδια πέρα από τις ταμπέλες, που (πολλές φορές δικαίως δε λέω) βάζουν τα "θυμικά θέσφατα", προσωπικά, πέραν του ειλικρινούς σεβασμού μου (αλλά μέχρι εκεί) στο "καλύτερα παράφωνος παρά βουβός και άφωνος" της Nico και την "πρότυπη" εκτέλεση της θεάς Ella, στο συγκεκριμένο άσμα προτιμώ την κοπελίτσα σα κάτου, η οποία και έχει κερδίσει την θέση στην playlist μου... 8)

 

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δεν την παω την τσοπλιν με τίποτα

 

Γιατί?Είχε καμιά εξαιρετικά καλή φωνή η Joplin?Σε μερικά σημεία ουρλιάζει κιόλας.Αλλά το κάνει τόσο δικό της που ε! μένεις στην ιστορία.That's rock  ;D

 

Ποιός σκότωσε τον Tesla?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μη μαλωνουμε για τις φωνες, η παρακατω εξαιρετικη εκτελεση ειναι instrumental. image.gif

 

Εμένα δε μ'αρέσει καν το κομμάτι  :P

Όλε αι απόψε σεβασταί!Όποιος διαφωνεί καταδικάζεται  ;D

Κι επειδή κολλάει απόψε το ρημαδιασμένο αποχωρώ προς τόπο αναπαύσεως  ;D

 

Ποιός σκότωσε τον Tesla?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αποχωρώ προς τόπο αναπαύσεως  ;D

Αντε ξεκουρασου, σε κοβω πολυ κουρασμενη. Μεσα σε μια ωρα εχεις συμφωνησει δυο φορες με τον Samy. Το γεγονος αυτο μονο λογω υπερβολικης κουρασης μπορει να δικαιολογηθει. ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλος,

 

Το θέμα ειναι οι γυναίκες (ιδιαίτερα αν τραγουδάνε κιόλας) και τα αυτοκίνητα

 

Δεν την παω την τσοπλιν με τίποτα

 

 

 

Είναι το μοναδικό της άσθμα που με αρέσει, κατά τ' άλλα συμφωνώ με τη Μάνγκα, μόνο στρίγγλιζε.

 Τέλος πάντων, τα φρικιά έχουν πρόβλημα όταν πίνουν παραισθησιογόνα, ευτυχώς που δεν είχα μαζί μου φρικιά στη σημερινή βόλτα, γιατί θα τα έχανα στο βουνό τα κούτσικα

DSC00220.thumb.JPG.e1eef305d8a84d357c09a8175f07481a.JPG

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου