Προς το περιεχόμενο

tech 21 rk5 -fr5


Προτεινόμενες αναρτήσεις

απαράδεκτο εννοείς ως προς τη χροιά ή ως προς το πόσο gain είχε?  γιατί το δεύτερο με απασχολεί και μένα γι'αυτό σκέφτομαι για το rk5 που είναι πιο γκαζατο.

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απαράδεκτο εννοείς ως προς τη χροιά ή ως προς το πόσο gain είχε? 

 

Μάλλον ως προς το gain, αν κρίνω απο το fl5, που πήρε ο κιθαρίστας της μπάντας μου (έχω την εντύπωση ότι, με το ζόρι, φτάνει στα όρια του crunch, συνδεδεμένο είτε στο input είτε στο effect loop του ενισχυτή του)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον ως προς το gain, αν κρίνω απο το fl5, που πήρε ο κιθαρίστας της μπάντας μου (έχω την εντύπωση ότι, με το ζόρι, φτάνει στα όρια του crunch, συνδεδεμένο είτε στο input είτε στο effect loop του ενισχυτή του)

και εγω αυτό φοβάμαι ήλπιζα για το rk5γιατι αυτο γλυκοκοιτάζω αλλα νομίζω οτι και αυτό δεν θα έχει αρκετό. Παντως κρίμα γιατί σαν ιδέα είναι ωραίο. Με βλέπω να παίρνω τον grandmeister τελικά.

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απαράδεκτο εννοείς ως προς τη χροιά ή ως προς το πόσο gain είχε?  γιατί το δεύτερο με απασχολεί και μένα γι'αυτό σκέφτομαι για το rk5 που είναι πιο γκαζατο.

Βoth αίσχος!!!!

πεταλάκια του 50ρικου παίζουν καλύτερα προς μεγάλη μου απογοήτευση

Για ενημέρωση ο kotzen παιζει με το RK αλλα μεσα του εχει αυτό για drive...  ;)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου