Προς το περιεχόμενο

Laney mini 6505 για metal (φυσικα)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλος φιλε μου.το video σου οντως μου αρεσε πολυ και ειναι στα γουστα μου.αλλα ο 6505 θα μπορεσει να βγαλει ηχο σε εντασεις δωματιου??εχω ακουσει οτι στα χαμηλα ειναι λιγο μαπα..ισχυει??

 

   Οχι. Και μενα αυτο μου λεγανε και τελικα τον πηρα, τον εβαλα σε 2χ12 καμπινα και παιζει ΜΙΑ ΧΑΡΑ. Και οταν παω σε προβα (αν εξαιρεσεις οτι ειναι 25kg και μου φευγει το χερι) γινεται κοοοολλλλλαααασσσσσσηηηηη.....

 

  Ειχα ακριβως το ιδιο θεμα και το εψαξα πολυ. Οταν τον συνεδεσα πρωτη φορα φοβομουν οτι θα με ανατιναξει η κατι τετοιο μολις τον ανοιξω με αυτα που ειχα διαβασει!

 

Οποτε αν το θεμα σου δεν ειναι τα λεφτα (που απο την στιγμη που αποφασισεις να σκασεις, σκασε λιγα ακομα), η το κουβαλημα,για μενα ΔΕΝ υπαρχει θεμα επιλογης. 6505+ δε ριαλ θινγκ.

 

ΥΓ. Μπαινει και σε υπολογιστη αν εχεις εξωτερικη καρτα ηχου με καρφι αν σε ενδιαφερει. Επισης σημαντικο ειναι οταν παρεις καμπινα να εχει ηχεια με χαμηλη αντισταση ωστε να ακουγεται καλα και σε χαμηλες εντασεις -διορθωστε με αν κανω καποιο λαθος εδω- και εγω θα σου προτεινα τα celestion T-75 που ειναι και ο,τι πρεπει για την μουσικη που θες να παιξεις.

Ητοι μεν πρωτιστα χαος γενετο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 45
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

σε ευχαριστω καταρχην emperor που μου απαντησες.λες να πας για τον 6505 + ???

δεν εχω προβλημα για τα κιλα του,για το σπιτι τον 8ελω.απορω γιατι δεν τον πηρα την πρωτη φορα και εσκασα 700 για τον laney...τσ θα το σκεφτω πολυ παντως γιατι παει στα 1500 ευρω με καμπινα :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ευχαριστω καταρχην emperor που μου απαντησες.λες να πας για τον 6505 + ???

δεν εχω προβλημα για τα κιλα του,για το σπιτι τον 8ελω.απορω γιατι δεν τον πηρα την πρωτη φορα και εσκασα 700 για τον laney...τσ θα το σκεφτω πολυ παντως γιατι παει στα 1500 ευρω με καμπινα :)

 

Σ αυτα τα λεφτά παίρνεις Kourbis(για όσους ξέρουν) και τελειωνεις ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ με το θεμα ενισχυτή

 

και για να ειμαι στο θεμα καλυτερα το καινουριο του Van halen παρα το μικρο της Peavey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελληνικοι δεν ειναι αυτοι??

αν εχει γκαζι σαν τον 6505 κανενα προβλημα.ισα ισα που τα ελληνικα προιοντα τα εμπιστευομαι με 1000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Made in Greece και ενισχυτάρες. Άκουσα από κοντά τον ενισχυτή του καθηγητή μου που τον έφτιαξε ο Kourbis και έπαθα πλάκα. Εξαιρετική επιλογή σε αυτά τα χρήματα.

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ αυτα τα λεφτά παίρνεις Kourbis(για όσους ξέρουν) και τελειωνεις ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ με το θεμα ενισχυτή

 

και για να ειμαι στο θεμα καλυτερα το καινουριο του Van halen παρα το μικρο της Peavey

++++ για κουρμπη. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου