Προς το περιεχόμενο

G&L Legacy USA χαμηλές τιμές


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά παρατηρώ ότι μπορείς να βρεις τη συγκεκριμένη κιθάρα (μοντέλα κυρίως 1990-2000) σε πολύ χαμηλές τιμές (200-400 δολλάρια). Απορώ διότι είναι αμερικάνικο όργανο και πολύ αξιοπρεπές. Πως εξηγείται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρις συγκεκριμενο link δεν μπορω να πιστεψω οτι ισχυουν οι τιμες που λες,σιγουρα οι G&L δεν εχουν την μεταπωλητικη αξια αλλων πιο γνωστων εταιρειων αλλα διακοσια δολλαρια αμερικανικη G&L δεν εχω δει ποτε μου,αν εσυ βρηκες παρτην.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξέρω. Όχι 200. Μία μόνο ήταν αλλά μάλλον ήταν το bid. Γενικά όμως με 400-500$ τσιμπάς εύκολα. Ένα απλό search δείχνει αρκετές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξέρω. Όχι 200. Μία μόνο ήταν αλλά μάλλον ήταν το bid. Γενικά όμως με 400-500$ τσιμπάς εύκολα. Ένα απλό search δείχνει αρκετές.

 

μεταχειρισμενες φυσικα,400 ειναι πολυ χαμηλα αλλα ειχα παρει 3 πριν απο καποια χρονια ολες γυρω στα 500-600 δολλαρια ωραιες κιθαρες αλλα δεν εχουν μεταπωλητικη αξια για τον απλο λογο οτι δεν ανηκουν στις Big 4 (Fender,Gibson,Gretsch,Rickenbacker)..εγω τις εδωσα γιατι ειχαν πολυ λεπτα μπρατσα παντως,ηχητικα ηταν θαυμασιες.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεταχειρισμενες φυσικα,400 ειναι πολυ χαμηλα αλλα ειχα παρει 3 πριν απο καποια χρονια ολες γυρω στα 500-600 δολλαρια ωραιες κιθαρες αλλα δεν εχουν μεταπωλητικη αξια για τον απλο λογο οτι δεν ανηκουν στις Big 4 (Fender,Gibson,Gretsch,Rickenbacker)..εγω τις εδωσα γιατι ειχαν πολυ λεπτα μπρατσα παντως,ηχητικα ηταν θαυμασιες.

 

Βασικά όπως τα λες πρέπει να είναι. Εξαρτάται από την κατάσταση κλπ. Όντως 400 είναι λίγα για καλή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου