Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; V


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Moderator

Ένα για Τέρρυ και Gvour. :-* :-* :-*

 

Nitti... είσαι μεγάλη προβοκάτσια  ;D

 

Πάρε ένα (και για τον κουμπάρο σου)

 

 

ΥΓ: Τελειώσαμε με την υπερπαραγωγή των Paragas;

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[flash=200,200]https://www.youtube.com/watch?v=-nE36JEpq9U

 

Ρε συ Κώστα (Waterfall), μιας και είμαι άσχετος, για ποιο synth σου ακούγεται αυτό; Είναι Moog; Καθε φορα που το ακουω λεω τι φανταστικός ήχος είναι αυτός... Thanks in advance που λενε και στο χωριο :)

 

Καλημέρες :)

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ Κώστα (Waterfall), μιας και είμαι άσχετος, για ποιο synth σου ακούγεται αυτό; Είναι Moog;

Ναι, Minimoog. Ο Peter Bardens παιζει πληκτρα εδω σαν guest (ειναι το μονο κομματι του αλμπουμ που παιζει) και ο Simon Phillips ντραμς.

Δεν ξερω αν εχεις καποια κοπια του αλμπουμ και ποια, στην remestered εκδοση που εχω παντως (Esoteric, 2009) αναφερει τους μουσικους και τι παιζουν στο καθε κομματι ξεχωριστα.

 

Υπεραγαπημενο γκρουπ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, Minimoog. Ο Peter Bardens παιζει πληκτρα εδω σαν guest (ειναι το μονο κομματι του αλμπουμ που παιζει) και ο Simon Phillips ντραμς.

Δεν ξερω αν εχεις καποια κοπια του αλμπουμ και ποια, στην remestered εκδοση που εχω παντως (Esoteric, 2009) αναφερει τους μουσικους και τι παιζουν στο καθε κομματι ξεχωριστα.

 

Υπεραγαπημενο γκρουπ.

 

 

Thanks Κώστα!!! Οι Camel δεν υπάρχουν, μαγεία... :)

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου