Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; V


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Και που λες αγαπητέ Τρόλει ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ, επαέ ΜΠΕΕΕΕΕΕΕ, όσο βλάχοι και άξεστοι και να είναι, δεν με κάνουν ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ, στη τελική και να με κάνουν ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ, θα πάω μια βόλτα στο μονοπάτι, θα με βγάλουν ή χρυσοθήρα, ή κατάσκοπο, ή τρελό του χωριού, η κυρά Μαρία απέναντι μπορεί και π@στη και τι έγινε δλδ που δεν έχω ψήσει 2 χρόνια τώρα ψάρι μπρούμυτα και ξάπλα κλπ κλπ αγαπητέ λαίμαι όλμος. Θα επιβιώσουμε

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Στράτο είναι ήδη ιδιαίτερα ανησυχητικό αν αρέσει και σε μένα και στον Σάμυ... που να μπει και ο Ντίνος στην εξίσωση...:)

 

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στράτο είναι ήδη ιδιαίτερα ανησυχητικό αν αρέσει και σε μένα και στον Σάμυ... που να μπει και ο Ντίνος στην εξίσωση...:)

Έχεις απόλυτο δίκιο Νίκο μου.

Προσπαθώ να σας "πιάσω" με μουσική που ίσως κανείς σας να μην ακούει σε μια τυπική του μέρα.

Να βρω κάτι που να σας αρέσει μέσα στην διαφορετικότητά σας. :)

Να μην είναι ροκ ή πάνκ ή ...

... αλλά και μουσική που να μην άπτεται μόνο της τεχνικής αλλά προπάντων (φυσικά) της αισθητικής (τουλάχιστον της δικής μου).

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά, πότε θα βγάλω μια αστυνομία γούτσου- γούτσου και θα μαζέψω όλους τους τύπους που ακόμα ακούνε Χαμουνδ, δεν ξεύρω. Κάτι Ντορς, ΔΠ, Λυνερδε σχοινέ και κάτι τύπους του στυλ Καμήλ, Άλανε Πρασόνε, Βαγγέλη Παπακωνσταντίνου και Παπατανατσίου, Στυξ, Σταξ και B.o.c............σκούπα, φαράσι και ανακύκλωση ρε  ;D ;D ;D

 

ΔΗξε ληγΗ σηΝπονΗα φηλως ο χΡρρρόνος σταμάτΗσε στο 75 και η θΗρα στο 13 :)

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου