Προς το περιεχόμενο

sound card...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια χαρα!θελω να παρω μια καρτα ηχου και θα ηθελα να μου προτεινατε καποιες!!!

δεν εχω αποφασισει βεβαια ποσα καναλια θελω...

ας μου προτεινετε καποιες με 1-2 inputs-outputs και καποιες με 6-8 inputs-outputs...

me λιγα λογια δεν 3ερω ακομη αν θα την δοθλεβω μονος μυ στο σπιτι για να γραφω κανενα reef με την κιθαρα μου ή με τον ντραμερ στο στουντιακι μας,οπου εκει θα χρειαστω πανω απο ενα καναλι ταυτοχρονα...

 

thanks anyway...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Με μια παλιά μου μπάντα γραφαμε με m-audio delta και sonar, στο στουντιάκι μας μια χαρα, και τράβαγε, ποτέ δεν μας δημιρούργησε πρόβλημα. Μπορεί να βρείς καμια παλιά, αν έχεις πάντως λεφτά παρε μια με αρκετα ιν out ακόμα και να μην τα χρησιμοποιέις, είμαι της θεωρίας οτι αυτές που εχουν πολλά , στα λίγα τα καταφέρνουν τέλεια και πιο άνετα

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Ψαχνω και εγω για καρτα ηχου.Την θελω για το synth για το cubase.Προτεινετε τιποτα. Oι sound blaster creative Μπορουν να χρησιμοποιηθουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια! αν θες πολλα ιν και out και μπορείς να δωσεις κατι παραπάνω προσπερασε οτιδηποτε συμβατικο και πήγαινε για μια εξωτερική MOTU ή RME (την καινούργια την firewire), γύρω στα 800 ευρώ στοιχίζουν μου φαίνεται και οι δύο(η motu ίσως και λιγότερο) και η ποιότητα είναι ασύγκριτα καλή σε σχέση με τις αντίστοιχες m-audio κτλ.... αν 8ες κάτι πίο φτηνό και με λιγότερες εισόδους/εξόδους, η m-audio fast track pro την τσέκαρα σήμερα και έχει μόνο 222 euro στο www.thomann.de και μου φάνηκε αρκετά κάλη επιλογή...

ww.myspace.com/badratio

www.myspace.com/hardisklounge

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την fast track pro τοσο την pairneis Και εδω...καλες καρτες ειναι επισης και η tascam us122.us 122L,native instruments audio control... :wink: :wink: :wink:

 

 

apofasise παντως τι θεσ να κανεις για να εχεις και καποια σοβαρη απαντηση... :lol: :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου