Προς το περιεχόμενο

Blues-Rock Instrumental Guitar Ballad


JimmyKonsta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To πρώτο δημοσιευμένο τραγουδάκι μου, ελπίζω να περάσετε ευχάριστα ακούγοντάς το!

 

 

Πολύ ωραίο. Σε μερικά σημεία ακούω Andy Timmons περάσματα, με παίδεψε να το ανακαλύψω, κάνω λάθος? Συγχαρητήρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Παιδιά σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τα καλά σας λόγια και που μπήκατε στον κόπο να το ακούσετε. Δεν περίμενα τόσο θετική ανταπόκριση, να είστε όλοι καλά!

 

@Οtto## κι έλεγα δεν θα σχολιάσει κανείς το βύσμα... ;D Αλλά και ο bridge μαγνήτης ακούγεται σαν neck σε όλη την εισαγωγή... ;D εντάξει αφού φαίνεται ότι είναι "βιντεοκλίπ" να κοροιδευόμαστε?? Δεν το έβαλα καν  ;D

 

Μεγάλη τιμή αν είδες κάτι από Andy αν και δε έγινε συνειδητά, αλλά είναι όντως από τους αγαπημένους μου!

 

@Stoyo σε ευχαριστώ πολύ για τις παρατηρήσεις σου, θα προσπαθήσω το επόμενο να είναι καλύτερο!

 

Ευχαριστώ και πάλι άπαντες  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Μεγάλη τιμή αν είδες κάτι από Andy αν και δε έγινε συνειδητά, αλλά είναι όντως από τους αγαπημένους μου!

 

 

Μα άμα είναι από τους αγαπημένους σου είναι προφανές ότι θα σου βγει, συνειδητά ή ασυνείδητα.  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκπληκτικό φίλε μου πεντακάθαρο παίξιμο, μου άρεσε ιδιαίτερα το θέμα στο παίξιμο με τον καθαρό σου ήχο , μπράβο να ανεβάσεις κι άλλα :D

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Otto## μάλλον δίκιο έχεις!  :)

 

@nasokosmm ευχαριστώ πάρα πολύ που το άκουσες και για τα καλά σου λόγια! Θα προσπαθήσω!  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες μας λίγο τι rig χρησιμοποιείς?

 

Ευχαρίστως!

 

Eric Johnson strat

Προενίσχυση Engl E570

Τελικός Mesa Boogie 2:90

Καμπίνα 1χ12 με V30

Shure sm57

 

Η ηχογράφηση έγινε σε σχετικά χαμηλή ένταση σε home studio.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου