Προς το περιεχόμενο

Sienna Hard tail Stratocaster.


HellFire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ όμορφη κατασκευή Νίκο, εύγε!!!

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 91
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

 

ΗΘΟΣ .

Υποκλίνομαι.

Και μιλάω σοβαρά. Πολλά θαυμαστικά, για την συμπεριφορά και για την απάντηση.

 

Το τονίζω γιατί στην εποχή μας πολλά πράγματα θεωρούνται αυτονόητα. Σε μια γραμμή και μισή, η απάντηση δείχνει υπεύθυνο άνθρωπο και τεχνίτη με σεβασμό στους ανθρώπους που του εμπιστεύονται τα όργανα τους.

 

Να εισαι καλα για το σχολιο, πραγματικα με αφησες αφωνο γιατι και εγω συνειδητοποιω μεσα απο τα δικα σου λογια οτι τα αυτονοητα εχουν αρχισει να εκλειπουν.

Rest in Peace, Rest in Polaris!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωπ τώρα σε είδα Γιατρέ μου  ;D

Μπράβο ωραίο ελαφρύ ηλιοκαμένο όπως πρέπει μέρες που ειναι  :D

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχαρητήρια Hellfire, όντως τόσο ελαφρύ burst δεν έχω ξαναδεί σε strat! Είναι πάρα πολύ όμορφο το αποτέλεσμα! Ελπίζω να πάρεις και την έγκριση απο το παληκάρι, γιατί πολύ θα ήθελα να δώ την LP να μεταμορφώνεται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

!Δωσε μου λιγο χρονο να τελειωσω αυτην τη Strat για να την δωσω γιατι περιμενει ο ανθρωπος της  ;D και μεσα στις Γιορτες θα ανεβασω ενα θεμα με μια Gibson LP ενως αλλου φιλου, εαν παρω την αδεια του ;), που απο RED WINE την κανουμε Burst.(Step by Step)

Την έχεις για να δουν η συνφορμιτες πως μπορει να αλλαξει μια Gibson studio 2012 ,τα νερα πανω στο καπακι οταν την ξεγυμνωσαμε αλλα και στο πισω μερος τις κιθάρας που ήταν πανεμορφα (πολλα εχουν γραφτει πανω σε αυτό) και πως μεταμορφώνεται η ομορφη wine red σε μια πολύ ποιο ομορφη Gary moore ...κιθαρα. Απο εμενα ελευθερα Nick

i love my stratogibsontele

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωπ τώρα σε είδα Γιατρέ μου  ;D

Μπράβο ωραίο ελαφρύ ηλιοκαμένο όπως πρέπει μέρες που ειναι  :D

 

Γιατρε μου δεν μας εκατσε ο καφες σημερααααα!!!

Rest in Peace, Rest in Polaris!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχαρητήρια Hellfire, όντως τόσο ελαφρύ burst δεν έχω ξαναδεί σε strat! Είναι πάρα πολύ όμορφο το αποτέλεσμα! Ελπίζω να πάρεις και την έγκριση απο το παληκάρι, γιατί πολύ θα ήθελα να δώ την LP να μεταμορφώνεται!

 

To ειπες και εγινε φιλε. ;D

 

 

Την έχεις για να δουν η συνφορμιτες πως μπορει να αλλαξει μια Gibson studio 2012 ,τα νερα πανω στο καπακι οταν την ξεγυμνωσαμε αλλα και στο πισω μερος τις κιθάρας που ήταν πανεμορφα (πολλα εχουν γραφτει πανω σε αυτό) και πως μεταμορφώνεται η ομορφη wine red σε μια πολύ ποιο ομορφη Gary moore ...κιθαρα. Απο εμενα ελευθερα Nick

Rest in Peace, Rest in Polaris!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλη μια, μου αρεσει ο τροπος που αλλαζει το χρωμα αναλογα την γωνια που πεφτει το φως!!!

Καλες γιορτες σε ολους!!!

Last_varnish.thumb.jpeg.56285f2c9ac205484f39cd89da06f63d.jpeg

Rest in Peace, Rest in Polaris!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου