Προς το περιεχόμενο

εχω καλο αυτι?


iasonas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ πάντως προτείνω να κάνουμε ban τον Ιάσωνα!!! ¶κου να ανοίξει τέτοιο thread! Αυτός φταίει για όλα!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8) :roll:
εγω φταιω? 8O 8O 8O

φταιω που οι συζητησεις μας εχουν ροή πως κυλαει το ποταμι ετσι κυλαει και ο λογος μας? 8O 8O

 

:P :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 153
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

αααα συνωμωσιες ε?ξερω γιατι γινονται αυτα επειδη σκεφτομαι να αγορασω les paul θελουν να με take me out απο αυτο το fenderαρχικο κρατος... 8) :lol: :lol: :lol:

 

:wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αααα συνωμωσιες ε?ξερω γιατι γινονται αυτα επειδη σκεφτομαι να αγορασω les paul θελουν να με take me out απο αυτο το fenderαρχικο κρατος... 8) :lol: :lol: :lol:

 

:wink:

 

Κάθαρμα...... Les Paul....... Αλήτη.......... Θάνατος......... :twisted: :twisted: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αααα συνωμωσιες ε?ξερω γιατι γινονται αυτα επειδη σκεφτομαι να αγορασω les paul θελουν να με take me out απο αυτο το fenderαρχικο κρατος... 8) :lol: :lol: :lol:

 

:wink:

 

Κάθαρμα...... Les Paul....... Αλήτη.......... Θάνατος......... :twisted: :twisted: :lol:

:lol:
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλήτες είναι τα ΜΑΤ και οι ασφαλίτες

 

Μην παρεκτρέπεσαι πρόεδρε γιατί θα τιμωρηθείς :lol: :lol: :lol:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OXI ΑΛΛΟ BLUE! OXI ΑΛΛΟ PASTELIUS!!! AAAARGH!!!

 

 

Χαιρετώ το forum και εύχομαι κατ' αρχήν, Καλή Χρονιά και ότι επιθυμείτε, με υγεία πάνω απ' όλα.

 

Αν και δεν ποστάρω πολύ συχνά, εντούτοις αρέσκομαι στο να παρακολουθώ τις συζητήσεις σας, καθότι η διαφορετικότητα των χαρακτήρων και των απόψεων οδηγεί σε πολύ χρήσιμα συμπεράσματα περί μουσικής.

 

Θα παρακαλούσα λοιπόν, χωρίς να ξεφεύγουμε από τα καλώς εν νοούμενα όρια (λεκτικά κυρίως) να συνεχίσουμε αυτήν την ''πολυφωνία''.

 

Και πάλι Καλή χρονιά και το νέο έτος ας μας φέρει -στον καθένα μας- ότι θέλει και επιθυμεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλήτες είναι τα ΜΑΤ και οι ασφαλίτες

 

Μην παρεκτρέπεσαι πρόεδρε γιατί θα τιμωρηθείς :lol: :lol: :lol:

 

OXI ΑΛΛΟ BLUE! OXI ΑΛΛΟ PASTELIUS!!! AAAARGH!!!

 

Μόλις γίνω modulator τρώτε κι οι 2 BAN :lol: :lol: :lol:

Kαι πού' σαι...το θεματάκι σου που καταδέχτηκα να ΔΙΑΝΘΙΣΩ μαζί με τον pastelius' date='θα το κλειδώσω και θα αντικαταστήσω τις φωτος σου με δικές μου "καλές" :lol: :lol: :lol:

 

έγραψε:

OXI ΑΛΛΟ BLUE! OXI ΑΛΛΟ PASTELIUS!!! AAAARGH!!!

 

Αν και δεν ποστάρω πολύ συχνά' date=' εντούτοις αρέσκομαι στο να παρακολουθώ τις συζητήσεις σας, καθότι η διαφορετικότητα των χαρακτήρων και των απόψεων οδηγεί σε πολύ χρήσιμα συμπεράσματα περί μουσικής.

 

Θα παρακαλούσα λοιπόν, χωρίς να ξεφεύγουμε από τα καλώς εν νοούμενα όρια (λεκτικά κυρίως) να συνεχίσουμε αυτήν την ''πολυφωνία''.

[/quote']

 

Εσένα φίλε μου ,αν δεν ήμασταν το ίδιο πρόσωπο,θα σε έκανα βοηθό modulator :lol: :lol: :lol:

 

ΥΓ.Χρονια πολλά σε όλους :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου