Προς το περιεχόμενο

The Horror Song, Μπού!


Παστίτσιός

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ένα χαμηλής ηχητικής ποιότητας κομμάτι μου, από τα αγαπημένα μου. Όποιος καταφέρει και το ακούσει όλο, κερδίζει μία σοκολάτα από τον άη μπίλ τον παναήδη. ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

και το άκουσα (και το είδα φυσικά) ολόκληρο και το βρήκα πολύ ενδιαφέρον...

 

αμυγδάλου εγώ παρακαλώ...

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο έχω ξαναπει αχταρμά οτι στα ατονα - αυτοσχεδιαστικά βρισκω ταλέντο και προοπτικη, απο τα παλιότερά σου.

 

Μια αυθεντικότητα μουσικής εκφρασης πλανάται στα έργα σου και αυτό ειναι αν μη τι άλλο ευχάριστο για τον ακροατή και εκτιμητέο για τον πιο advanced ακροατή που ασχολειται με την εκτέλεση και τη δημιουργία μουσικης.

 

Νομίζω οτι εχω δικιο.

 

Αν μη τι άλλο με την κριτική μου κέρδισα ενα φρεντο καπουτσινο και ας ειναι χειμερινή σεζόν  και ενα κουτι μελομακάρονα πιστευω. (καλά να είναι ε? οχι αφρός, απο καλό εργοστάσιο χαχαχαχχααχαχχαχ)

 

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι θα επαιζα κι εγω σε κανα μηνα αν ξεκινουσα τωρα να μαθω πληκτρα. Κατα τ'αλλα μου θυμισε μπουζουκια γ' κατηγοριας  ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι θα επαιζα κι εγω σε κανα μηνα αν ξεκινουσα τωρα να μαθω πληκτρα. Κατα τ'αλλα μου θυμισε μπουζουκια γ' κατηγοριας  ::)

 

ε τοτε ξεκινα, παιξε και σε ενα μηνα βαλε κατι αναλογο, αμα δε δεν θυμιζει και μπουζούκια γ' κατηγορίας εγω θα υποκλιθω κι ολας. Θα υποκλιθώ αν ειναι αντιστοιχο με του axtarma. Περιμένω μέχρι τις 16/1/2016, μετά αποσύρω την υποχρέωση υπόκλισης :-)

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

cos_dr θα μου δωσεις την καρτουλα σου? Μπορει να σε χρειαστω κι εγω καποια στιγμη

 

Για ποίο πράγμα?

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου