Προς το περιεχόμενο

The Horror Song, Μπού!


Παστίτσιός

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για δικηγορο

 

μα δεν εκανα το δικηγορο του δημιουργου.

 

Εκανες μια δηλωση συγκεκριμενη και ειπα θα υποκλιθω αμα το κανεις.

Αμα φτιαξεις σε ενα μηνα μην παιζοντας καθολου πληκτρα ενα αναλογο θα υποκλιθω. Μεχρι εκει. Συγνώμη κιόλας.

 

 

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πειραζει, απλα χρησιμοποιησα εναν πιο περιγραφικο τροπο για να πω οτι δε μου αρεσε. Δε χρειαζεται να ζητας συγνωμη, παρανοησεις συμβαινουν συχνα στο γραπτο λογο  :)

 

Α και επισης δεν το ακουσα ολο οποτε δεν εχει σοκολατιτσα  :'(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο έχω ξαναπει αχταρμά οτι στα ατονα - αυτοσχεδιαστικά βρισκω ταλέντο και προοπτικη, απο τα παλιότερά σου.

 

Μια αυθεντικότητα μουσικής εκφρασης πλανάται στα έργα σου και αυτό ειναι αν μη τι άλλο ευχάριστο για τον ακροατή και εκτιμητέο για τον πιο advanced ακροατή που ασχολειται με την εκτέλεση και τη δημιουργία μουσικης.

 

Νομίζω οτι εχω δικιο.

 

Αν μη τι άλλο με την κριτική μου κέρδισα ενα φρεντο καπουτσινο και ας ειναι χειμερινή σεζόν  και ενα κουτι μελομακάρονα πιστευω. (καλά να είναι ε? οχι αφρός, απο καλό εργοστάσιο χαχαχαχχααχαχχαχ)

 

 

 

Άμα βρείς δικηγόρε μου τέτοια ποιοτικά μελομακάρονα κάπου, να μου πείς και εμένα να πάω να τα φάω μέχρι σκασμού, αλλά να ξέρεις αν πάω δεν θα μείνει τίποτα για εσένα ή για όποιον άλλον. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα βρείς δικηγόρε μου τέτοια ποιοτικά μελομακάρονα κάπου, να μου πείς και εμένα να πάω να τα φάω μέχρι σκασμού, αλλά να ξέρεις αν πάω δεν θα μείνει τίποτα για εσένα ή για όποιον άλλον. ;D

 

κοιτα, μετα τις συνηγορίες, παντα εγω αναγκη απο κάτι γλυκο. Μου πέφτει λιγο το ζάχαρο. χααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

 

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Καλες γιορτές σε ολους!!!!!!

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα, μετα τις συνηγορίες, παντα εγω αναγκη απο κάτι γλυκο. Μου πέφτει λιγο το ζάχαρο. χααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

 

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Καλες γιορτές σε ολους!!!!!!

 

Σε καταλαβαίνω. Οι συνηγορίες σε κουράζουν αφάνταστα αλλά ελπίζω να μην έχεις παράπονο από μένα, τόσα 20ευρα σου σκάω μετά από κάθε συνηγορία, να τα λέμε και αυτά.

ή να μην τα λέμε; μμμμμμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε καταλαβαίνω. Οι συνηγορίες σε κουράζουν αφάνταστα αλλά ελπίζω να μην έχεις παράπονο από μένα, τόσα 20ευρα σου σκάω μετά από κάθε συνηγορία, να τα λέμε και αυτά.

ή να μην τα λέμε; μμμμμμ

 

οχι να μην τα λεμε, γιατι δεν δηλωνω κατι τετοιο στην εφορια και θα εχω προβληματα. Και τοτε ενδεχεται θα χρειαστώ και δικηγορο. χαχαχαχαχαχα

Ασε που μπορεί να χρειαστεί τωρα τεχνικα να σου κανω και μηνυση για συκοφαντια, ψευδη καταμήνυση και τετοια,  γιατι αμα στησω την υπερασπιστική μου γραμμή, χωρις αυτο, τεχνικα ειναι σαν να αποδέχομαι τη δήλωσή σου. Θα με ρωτήσει ο δικαστής. Αυτος ειπε αυτο, εσυ γιατι δεν τον μηνυσες? Εκτος και αν ερθεις ως μαρτυρας και πεις οτι ολα ηταν μια χαβαλεδίστικη κουβεντα σε ενα διαδικτυακό φορουμ μουσικής τεχνολογίας. Και άμα δεν έρθεις?  Είδες πως μπλέκει το θέμα? χαχαχαχαχαχα

 

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι να μην τα λεμε, γιατι δεν δηλωνω κατι τετοιο στην εφορια και θα εχω προβληματα. Και τοτε ενδεχεται θα χρειαστώ και δικηγορο. χαχαχαχαχαχα

Ασε που μπορεί να χρειαστεί τωρα τεχνικα να σου κανω και μηνυση για συκοφαντια, ψευδη καταμήνυση και τετοια,  γιατι αμα στησω την υπερασπιστική μου γραμμή, χωρις αυτο, τεχνικα ειναι σαν να αποδέχομαι τη δήλωσή σου. Θα με ρωτήσει ο δικαστής. Αυτος ειπε αυτο, εσυ γιατι δεν τον μηνυσες? Εκτος και αν ερθεις ως μαρτυρας και πεις οτι ολα ηταν μια χαβαλεδίστικη κουβεντα σε ενα διαδικτυακό φορουμ μουσικής τεχνολογίας. Και άμα δεν έρθεις?  Είδες πως μπλέκει το θέμα? χαχαχαχαχαχα

 

 

 

Μπλέξαμε τα μπούτια μας για 2 μελομακάρονα και ένα καπουτσίνο,χαχαχαχαχχχαχα.  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπλέξαμε τα μπούτια μας για 2 μελομακάρονα και ένα καπουτσίνο,χαχαχαχαχχχαχα.  :D

 

τα εικοσάευρα μην ξεχάσεις ε? Μην ξεχνιόμαστε............... λολ

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου