Προς το περιεχόμενο

gittler guitar. Την έχετε δει;


otto##

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://gittlerinstruments.com/gittler-guitar

 

Δε ξερω αν εχει ξαναγινει θεμα. Είδα ένα βίδεο και έπαθα πλάκα.  Πανέξυπνη κατασκευή. Είχα καιρό να δω πρωτότυπο πράμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ σχαρα για να φτιαξω τη γουρουνοπουλα με crackling για την Πρωτοχρονια!

 

Το βασικο της προτερημα ειναι η μεγαλη αποσταση απο τον πατο του ταψιου ωστε να βαλεις τα κρεμμυδια και τα καροτα για να φτιαξεις μετα και gravy.

 

Που την πουλανε Ελλαδα?

 

Aν παω στο μαγαζι με τους ντολμαδοπαρασκευαστες της Βεφας Αλεξιαδου θα εχει?  

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα εχω παθει πλακα,μετα το ψησιμο γινεται και κιθαρα!!

 

Μιλαμε για original blues greasy solos  ;D

 

ΦΟ-ΒΕ-ΡΗ!

 

;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τώρα το ερώτημα είναι, να πάρεις μια eric johnson strat ΚΑΙ μια les paul standard, ή μήπως είναι καλύτερα η κεραία με το μπουγαδόσυρμα;

 

P-2845_L.jpg

 

 

Χμ, decisions, decisions  ;D ;D ;D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι έχω δει απείρως χειρότερα εκθέματα στη Tate Modern και εκεί είχα υποχρεωθεί να πληρώσω και είσοδο.

Δε θα αρχίσω να μουτζώνω το x, ψ thread που μου έρχεται και τζάμπα.

 

@οtto: όντως κατασκευαστικά είναι προκλητική σε κάθε επίπεδο. Τί τα θες όμως, οι κιθαρίστες είμαστε συντηρητικοί... ;)

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ Αχ Αχ. Που και να την αγόραζα και να την παρουσιάζα. χαχαχαχα. Μπάστα Έλληνα κουβέντα κάνουμε. Είδα την συγκεκριμένη κιθάρα κατά τύχη (χωρίς να δω τιμή, όχι ότι έχει σημασία) και θεώρησα ότι έχει ενδιαφέρον σε τεχνικό και εικαστικό επίπεδο. Συζήτηση να κάνουμε.

 

Τώρα αν έχει 5000 ευρώ τι να κάνουμε, αφού τόσο κοστολογείται η πρωτοτυπία.

 

Και τώρα το ερώτημα είναι, να πάρεις μια eric johnson strat ΚΑΙ μια les paul standard, ή μήπως είναι καλύτερα η κεραία με το μπουγαδόσυρμα;

 

P-2845_L.jpg

 

 

Χμ, decisions, decisions  ;D ;D ;D

 

 

 

Les Paul standard ~ 2500 ευρώ. Θα πει κάποιος άλλος: "Τώρα με αυτά τα χρήματα να πάρω 10 squier?" ή κάποιος άλλος "Μήπως να πάρω μηχανάκι?". Βέβαια με τη φωτό έλιωσα στο γέλιο, βρήκες την κατάλληλη  ;D.

 

 

 

Anyway, η κιθάρα έχει φοβερό ενδιαφέρον, κατά τη γνώμη μου, και δεν είναι κακό που και που να εκτιθέμεθα σε κάτι διαφορετικό. Η κιθάρα είναι μουσικό όργανο, όχι έπιπλο. Αρκεί να έχει ταστιέρα για να κάνεις μουσική.

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου