Προς το περιεχόμενο

Μικρός λαμπατος 5-10w μεχρι 250€


thanasisdo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα κ από μένα! Πρώτη φορά λάμπα κ δε ξέρω τι να επιλέξω. Να επισημάνω μονο οτι με ενδιαφέρει μονο καθαρό κανάλι μιας κ θα χρησιμοποιώ τη πεταλιερα μου. Please καμιά βοήθεια.. Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα κ από μένα! Πρώτη φορά λάμπα κ δε ξέρω τι να επιλέξω. Να επισημάνω μονο οτι με ενδιαφέρει μονο καθαρό κανάλι μιας κ θα χρησιμοποιώ τη πεταλιερα μου. Please καμιά βοήθεια.. Ευχαριστώ!

είμαι ανάμεσα στους laney cube 10, vox ac4 και bugera v5. Καμία γνώμη κάνεις?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφαρμογές (λάιβ, σπίτι, στουντιο)?

Είδος-η μουσικής?

 

Για αρχή, μπορείς να δεις αυτον:

http://www.thomann.de/gr/vht_special_6_combo_ultra.htm?ref=search_rslt_vht_255762_4

 

Επίσης για περιορισμένα μπάτζετ, έχεις πάντα το νού σου στις αγγελίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα 5-10w δεν είναι σίγουρο ότι θα σε βγάλουν για πρόβα...Από αυτή την άποψη πιο πλήρης μικρός ενισχυτής με καλό καθαρό κανάλι είναι ο Laney cub12, αλλά είναι εκτός μπάτζετ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουν ανέβει οι τιμές τελευταία και με αυτό το budget δεν έχεις πολλές επιλογές.

Τσέκαρε τους Laney Cub 10, Vox AC4 και VHT Special 6 , αυτές είναι οι επιλογές σου πάνω κάτω. Τσεκαρε και τα μεταχειρισμένα στις αγγελίες αν και μάλλον δύσκολα θα βρεις κάτι καλό σε αυτά τα λεφτά.

 

Cigarettes and Whiskey ... call my shaking hand

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι έτσι όπως τα λέτε.. Γι αυτό και δε ξέρω τι να κάνω.. Περιορισμένο μπατζετ, σε μεταχειρισμενο δεν υπάρχει κατι.. Λίγες επιλογές.. Είμαι ανάμεσα σε αυτούς τους τρεις που έγραψα ποιο πάνω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι έτσι όπως τα λέτε.. Γι αυτό και δε ξέρω τι να κάνω.. Περιορισμένο μπατζετ, σε μεταχειρισμενο δεν υπάρχει κατι.. Λίγες επιλογές.. Είμαι ανάμεσα σε αυτούς τους τρεις που έγραψα ποιο πάνω..

 

H ατυχία είναι ότι το δολλάριο με το ευρώ έχει έρθει πολύ κοντά και δυστυχώς όλα φαίνονται ακριβά. Δε κοιτάς να μαζέψεις λίγα περισσότερα και του χρόνου να ξαναδοκιμάσεις; Είναι κρίμα να πάρεις κάτι τσίμα τσίμα και τελικά να μη σου κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H ατυχία είναι ότι το δολλάριο με το ευρώ έχει έρθει πολύ κοντά

Ε, όχι και ατυχία φίλος, εγώ δουλεύω από το internet και πληρώνομαι σε δολλάρια. :D

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτως η άλλως ψάχνω μέχρι 10watt οπότε είναι λίγες οι επιλογές μου ετσι κ αλλιώς. Δε χρειάζομαι μεγαλύτερο.. Δεν έχει νόημα να μαζέψω λεφτά για κάτι μεγαλύτερο.. Πάντως σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις.. Κλίνω προς τον laney cube 10.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου