Προς το περιεχόμενο

Synth poll - μεταχειρισμένο ή καινούριο μεχρι 2.000 ευρώ



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ανάμεσα σε αυτά τα 2 ''θηρία'' που θα ακουμπούσατε τον κουμπαρά σας και γιατί;

Μιλάμε για αγορά μεταχειρισμένου.

 

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 63
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ψηφισα το kronos γιατι ειναι πιο φρεσκια προταση, η επιλογη ειναι πραγματικα δυσκολη αμα εχεις να διαλεξεις σε ενα απο τα δύο.

Το oasys ειναι ενα ολοκληρωμενο παραγωγικα συστημα, ουσιαστικα οπως εχει ξαναειπωθει φυσικα, το αποκορύφωμα των αρετών της γενιάς triton, του καρμα δευτερης γενιάς και εμπεριέχει και μια ψηφιακη κονσόλα,

 

Το kronos ειναι επίσης αυτο που είναι.

 

 Ειναι ελαφρύτερο, ειναι μικροτερο,  εχει δυνατοτερη επεξεργαστικη ισχυ, ssd, περισσοτερα δειγματα μαμα, πολυ περισσοτερα, και αμα χαλασει θα στο φτιαξουν τα παλικάρια στο bon (αχ ποσο τους αγαπαω, μια μερα θα παω να τους δειξω την αγαπη μου παλι) το αλλο το oasys, μονο στον απόλυτο έλληνα μάστορα.

 

εμενα στα σημεια αυτα θα με κερδιζε και θα το επαιρνα το kronos αντι του oasys.

 

 

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα έπαιρνα τον Κρόνο, και επειδή είναι προπάπους των Ελλήνων, και επειδή ο Θεός  (Βαγγέλης Παπαθ.) παίζει με τον...πατέρα του Κρόνο, και επειδή είναι ελαφρύτερο και ευκολότερο για μεταφορές σε λάιβ, αν και δεν παίζω λάιβ και επειδή είναι ομορφότερο και επειδή έχει μάλλον μεγαλύτερη ποικιλία ήχων και επειδή μοιάζει περισσότερο με σύνθ από ότι η Όαση...Αλλά αν έπαιζα λάιβ θα έπαιρνα ένα triton le και θα είχα το κεφάλι μου ήσυχο, σε περίπτωση που ήταν να πάθει κάτι ή να κλαπεί, να μην πάθαινε το Κρόνος ή το Όασης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Κωνσταντίνε, έχω τη εντύπωση πως όποιο και να πάρεις θα καταλήξει μετά από λίγους μήνες στα μεταχειρισμένα  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κωνσταντίνε, έχω τη εντύπωση πως όποιο και να πάρεις θα καταλήξει μετά από λίγους μήνες στα μεταχειρισμένα  :)

 

ΑΑΑΑΑΑΑΑ, αμα η ερώτηση εξειδικευτει σε εσενα Κωνσταντίνε, και γω το ιδιο πιστευω.

 

εγω απαντησα αντικειμενικά αν δεν ειχα αλλη επιλογη, δηλαδη μπρος γκρεμος και πισω ρέμα λολ

 

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...συζήτηση κάνουμε ! Δεν είναι προσωπικό το ζήτημα. Είχα το OASYS όταν πρωτοβγήκε και τα ''έβγαλε'' τα λεφτά του σας main stage synth όταν έπαιζα.

Αλλά με 2.000 ευρώ είναι πρόκληση.Τα βλέπω στις αγγελίες.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Πάρε κάτι που θα μπορείς να το μάθεις καλά και θα σου είναι πραγματικά χρήσιμο. Κάτι με το οποίο θα μπορείς να παίζεις μουσική και να είσαι ευχαριστημένος. Αυτό μπορεί να είναι και ένα απλό ηλεκτρικό πιάνο για παράδειγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε κάτι που θα μπορείς να το μάθεις καλά και θα σου είναι πραγματικά χρήσιμο. Κάτι με το οποίο θα μπορείς να παίζεις μουσική και να είσαι ευχαριστημένος. Αυτό μπορεί να είναι και ένα απλό ηλεκτρικό πιάνο για παράδειγμα.

Δεν έχεις άδικο. Αν το rd 700 ήταν πιο ελαφρύ, θα το ''χτυπούσα''. Σκέφτομαι για μια συνθετική μηχανή.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου