Προς το περιεχόμενο

Synth poll - μεταχειρισμένο ή καινούριο μεχρι 2.000 ευρώ



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Aντε χτυπα το τοτε, αφου το γουσταρεις και εχεις τα φραγκα τι να λεμε? Ειναι ωραιο synth παντως, ελπιζω να το κρατησεις πανω απο...2 μηνες. ;D ;D ;D Για το Music Computing, καλυτερα μεινε μακρια. Το(α) StudioBLADE ειναι ενα μηχανημα που θα ειναι παντα outdated μεσα σε 2-4 χρονια, οπως ολα τα PC.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 63
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Aντε χτυπα το τοτε, αφου το γουσταρεις και εχεις τα φραγκα τι να λεμε? Ειναι ωραιο synth παντως, ελπιζω να το κρατησεις πανω απο...2 μηνες. ;D ;D ;D Για το Music Computing, καλυτερα μεινε μακρια. Το(α) StudioBLADE ειναι ενα μηχανημα που θα ειναι παντα outdated μεσα σε 2-4 χρονια, οπως ολα τα PC.

 

Για τις ενέργειες των συμφορουμιτών μου, δεν αναφέρομαι ούτε γελάω.Ο καθείς με τις επιλογές του. Για το αν θα το δώσω ή θα το κρατήσω, έχω τον 1ο και τελευταίο λόγο.Και δεν χρειάζομαι σχόλια,τουλάχιστον μπροστά στα μάτια μου.

Τώρα για το πόσο outdated θα είναι κάτι σε 2-4-6 χρόνια.δεν δίνω δεκάρα τσακιστή.

 

Δεν κρίνω εξ ιδίων τα αλλότρια. Ο καθένας την μουσική την επεξεργάζεται, την μελετά,την σουδάζει, την αποδίδει με τον δικό του τρόπο.

 

Το μόνο που εύχομαι για όσους την υπηρετούν, είναι να ζούν μέσα από την τέχνη τους και να είναι τρόπος ζωής και διαβίωσης.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τις ενέργειες των συμφορουμιτών μου, δεν αναφέρομαι ούτε γελάω.

Δεν γελαει κανεις. Το να αναφερομαστε βεβαια σε κατι που κανεις δημοσια (να πουλας/αλλαζεις δηλαδη καθε 1-2 μηνες τα synths σου μεσω των αγγελιων του ΝΟΙΖ) δεν απαγορευεται, ουτε ειναι κατι που σε θιγει.

 

Ο καθείς με τις επιλογές του. Για το αν θα το δώσω ή θα το κρατήσω, έχω τον 1ο και τελευταίο λόγο.
Φυσικα. Σου ειπε κανεις οτι καποιος αλλος εχει τον πρωτο λογο?

 

Και δεν χρειάζομαι σχόλια,τουλάχιστον μπροστά στα μάτια μου.
Εγω παλι προτιμω τα σχολια να γινονται μπροστα στα ματια μου και ανησυχω για τα σχολια που γινονται πισω απ'την πλατη μου.

Οπως και να'χει, ηρεμησε, δεν εγινε και τιποτα.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..έλα σε παρακαλώ. Μείνε στο θέμα, και τα του καφενείου άστα στο καφενείο.

Έχουμε και μια Α αντίληψη.

 

 

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι εκτός θέματος, όταν αναφέρεσαι σε προσωπικό επίπεδο.

Αν θες προσωπική συζήτηση, είμαι ανοικτός.

Αλλά σε άλλο θέμα,σε άλλο χώρο.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κωστα, εχουμε εδω και 7 ποστ και μιλαμε για το "Ειναι ωραιο synth παντως, ελπιζω να το κρατησεις πανω απο...2 μηνες". Ελεος. Αν καποιος ειναι εκτος θεματος εισαι εσυ. Μια απλη χιουμοριστικη αναφορα εκανα και το εκανες Κυπριακο. eyeroll.gif

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε δε νομίζω ότι ένα analog subtractive synth (analog ή virtual analog) βγαίνει ποτέ εκτός μόδας ή μπορεί να είναι εκτός τεχνολογικών εξελίξεων. Ποιος δε θα ήθελε π.χ. ένα Supernova. Πόσο μάλλον για ένα μηχάνημα του 2011. Δε μιλάμε για ένα synth workstation που αλλάζει interfaces και είδη αποθηκευτικών μέσων ανάλογα με τις εξελίξεις στο χώρο υπολογιστών, π.χ. μνήμες, σκληροί δίσκοι κλπ. Ένα μηχάνημα που δεν εξαρτάται απ' αυτά, δε βγαίνει εκτός μόδας. Γνώμη μου πάντα. Πόσο μάλλον αν μιλάμε για μηχάνημα της ποιότητας του Accelerator. Κι αν όντως με πλήρη επέκταση των φωνών στις 32, η τιμή του πηγαίνει στα 2000€, είναι μία πολύ λογική τιμή κατ' εμέ. 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου