Προς το περιεχόμενο

Που ειναι το Presonus?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Ναι η διαφορα δεν ειναι τραγική για να μπω στον κοπο. Οχι οτι δεν μπαινει κανεις στον κοπο να κατεβει αθηνα' date=' να παρκαρει, να βρει αυτο που θελει και να μην εχει τελειώσει οποτε να χρειαστει να ξανακατέβει. Πάντως υπολογίζω, οτι με 129¤ σε καποιον μεταπωλητη θα κερδίσει κανεις κανα 15% το οποιο μπορει να δωθεί στην αγορά καλύτερων tubes...[/quote']

 

Τη λύση μετρο δεν την ξέρεις εεε; :wink: :D :D :D

 

Πως δε την ξερω. Αλλα θελω το λιγότερο 10 λεπτά μεχρι το σταθμό και αλλα 10 για να παρκαρω απο εκει που μένω! Θέλει στρατηγική η κάθοδος στο κέντρο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και αλλα 10 για να παρκαρω

 

8O 8O 8O Συγνώμη σε ΠΟΙΟΝ σταθμό κάνεις ΜΟΝΟ δέκα λεπτά να παρκάρεις;;; Γιατί εγώ όσες φορές πάω να παρκάρω σε μετρό σιχτιρίζω την ώρα και τη στιγμή!!! :evil: :evil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Zakk_Wylde

 

Μιλαμε για αλλη κατηγορια τιμης ετσι....μην λεμε οτι θελουμε ......129 με 111 δεν ειναι διαφορα για να σε κανει να το παρεις απ'εξω! "

 

εγώ στους συγκεκριμένους δεν θα έδινα δραχμή! γιατί έχουν μάθει το ποιήμα με το του θωμά το μαγαζί :lol: και υπολογίζουν τα μεταφορικά + την τιμή του θωμά και πέφτουν σε αυτή την τιμή μετά από γερό παζάρι και καλά μας κάνουν και χάρη, μιλάμε ότι είναι αντιπρόσωποι και όχι μαγαζί μεταπώλησης. Με λίγα λόγια μπορούν να μας προσφέρουν τιμές θωμά άνετα, αλλά ακόμα δεν το κάνουν, πάντως αυτό που γνωρίζω είναι ότι τα μέλη του νοιζ τους έχουν δώσει ένα γερό μάθημα και έχουν αρχίσει και διαμορφώνουν πιο σωστές τιμές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή χρονιά και σας ευχαριστώ για τις υποδείξεις και για τις γεναιόδωρες προσφορές! Τελικώς έφθασε στα χέρια μου ως δώρα εορτών (γιιιχαααα!) και την απολαμβάνω (μέχρι να αλλάξω την λυχνία). Το μόνο που μου μένει ως απορία είναι να βρω τα σωστά levels για την Audigy2 platinumex . Μην πω οτι πρέπει να βρω και σε ποιά είσοδο θα βάλω το presonus. Ξεκινάω αναζήτηση στα forum του noiz! Καλή μου τύχη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή χρονιά και σας ευχαριστώ για τις υποδείξεις και για τις γεναιόδωρες προσφορές! Τελικώς έφθασε στα χέρια μου ως δώρα εορτών (γιιιχαααα!) και την απολαμβάνω (μέχρι να αλλάξω την λυχνία). Το μόνο που μου μένει ως απορία είναι να βρω τα σωστά levels για την Audigy2 platinumex . Μην πω οτι πρέπει να βρω και σε ποιά είσοδο θα βάλω το presonus. Ξεκινάω αναζήτηση στα forum του noiz! Καλή μου τύχη!

 

Μεγειά!

 

Δεν χρειάζεται αλλαγή η λυχνία. Έτσι κι'αλλιώς περνάει τόσο λίγο ρεύμα (την έχουν σεταρισμένη στην γνωστή starving current λογική) που δεν θα δεις διαφορές. Α, ναι, έχει και το γνωστό κόκκινο λαμπάκι τύπου Behringer, μην ξαναρχίσουμε τα ίδια... δεν πρόκειται για απάτη αλλά για ένδειξη ότι λειτουργεί η λυχνία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειάζεται αλλαγή η λυχνία. Έτσι κι'αλλιώς περνάει τόσο λίγο ρεύμα (την έχουν σεταρισμένη στην γνωστή starving current λογική) που δεν θα δεις διαφορές. Α' date=' ναι, έχει και το γνωστό κόκκινο λαμπάκι τύπου Behringer, μην ξαναρχίσουμε τα ίδια... δεν πρόκειται για απάτη αλλά για ένδειξη ότι λειτουργεί η λυχνία.[/quote']

 

Ευχαριστώ! Ομολο΄γω οτι δεν βλέπω ιδιαίτερο πρόβλημα στην απόδοση της λυχνίας. Προς το παρών την χρησιμοποιώ μονο για record στο PC. Οταν βρω κατάλληλο ενισχυτή θα δω τι προσφέρει σε υψηλές εντάσεις. Αντε και καλες μας δημιουργείες :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου