Προς το περιεχόμενο

Ποια είναι τα χόμπυ σας?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θέλω να συγχαρώ και εγώ τον Lampiris και παράλληλα να εκφράσω το θαυμασμό μου για το πόσο άψογα είναι φωτογραφημένη η αγιογραφία. Υποθέτω ότι είναι επαγγελματική φωτογράφιση' date=' ναι;[/quote']

 

Μάλιστα την συγκεκριμένη επειδή δεν είχα τότε ψηφιακή φωτογραφική μηχανή την είχα σκανάρει μισή-μισή (δεν χώραγε στο σκάνερ) και την ένωσα στο Photoshop γι αυτό φαίνεται στην μέση μία γραμμή.

 

8O 8O 8O

 

Τι να πω...Απλά εύγε!

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 51
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγω με οτι οργανο βρω πιανομαι!Αρχισα με μπασο μετα μπουζουκι :!: μετα κιθαρα μετα τυμπανα και τωρα αρχισα να φυσαω μια φυσαρμονικα!

Στο συγκροτημα παιζω μπασο...εχω φτιαξει ενα home studiακι και εχουμε ηχογραφησει ενα κοματι αλλα δεν μ αρεσει η μιξη(recording&mixing σε 3μερες)

...ακουω καμια 10ρια ωρες μουσικη τη μερα και.. snowboard...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πωπω το θεμα των χομπυ ειναι μεγαλο κεφαλαιο...δυστυχως εχω πολλα και δεν εχω τον απαραιτητο χρονο γιατι ειμαι 3η λυκειου...φυσικα η μουσικη και σαν χομπι και σαν ερασιτεχνης,κομικς,σκοποβολη,ιντερνετ,playstation,.......καλυτερα να μη συνεχισω :roll:

Φέντερ σε Λέο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια η φωτο με την εικονα, αλλα μην ξεχνατε οτι τετοιες δουλειες γινονται και με ενα απλο scanner !!

 

Βεβαια, καλη ιδεα θα ηταν να κανουμε ενα νεο θεμα, με διαγωνισμο φωτογραφιων, ετσι ωστε να φανουν τα ταλεντα στο φορουμ !! :lol:

 

Το κανονι μου, μια Olympus C2100 , ειναι ετοιμη και περιμενει !! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια η φωτο με την εικονα' date=' αλλα μην ξεχνατε οτι τετοιες δουλειες γινονται και με ενα απλο scanner !! [/quote']

 

PCMAN έκανες το ίδιο λάθος που έκανα και εγώ, δηλαδή δεν πρόσεξες ότι όντως ο άνθρωπος την έχει σκανάρει την εικόνα.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βεβαια, καλη ιδεα θα ηταν να κανουμε ενα νεο θεμα, με διαγωνισμο φωτογραφιων, ετσι ωστε να φανουν τα ταλεντα στο φορουμ !!

 

Πολύ καλή ιδέα.....

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια η φωτο με την εικονα' date=' αλλα μην ξεχνατε οτι τετοιες δουλειες γινονται και με ενα απλο scanner !! [/quote']

 

PCMAN έκανες το ίδιο λάθος που έκανα και εγώ, δηλαδή δεν πρόσεξες ότι όντως ο άνθρωπος την έχει σκανάρει την εικόνα.

 

Οκ . any way :)

 

Καλη χρονια να εχεις Wow! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτός από τη ντραμς και τα θέματά της και το λίιιιιιιγο πιάνο σε επίπεδα αρχαρχάριου λόγω του ότι είμαι επαγγελματίας γονιός δε μένει ούτε χιλιοστό δευτερολέπτου για κάτι άλλο.

Then as it was, then again it will be...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δεν έχω καμία σχέση άλλωστε όπως είπα είναι το χόμπυ μου. Εάν το κάνεις επάγγελμα χάνει πλέον την ομορφιά του.

 

Lampiris,πέραν των συγχαρητηρίων (που σου αξίζουν) για την αγιογραφία,το επαγγελματικό μου δαιμόνιο μου είπε να σου πώ πως έχει ψωμί αυτή η δουλειά

(But don't quit your day job)

:wink:

Occam's razor makes the cutting clean.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου