Προς το περιεχόμενο

The Drum Covers Episode #5 (ft Rock Drumless Track)


drumxaris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Και το 5ο ολοκαίνουριο επεισόδιο της ντραμιστικής μου σειράς The Drum Cover Sessions μόλις κατέφθασεεεεε....!!!!!!!

Θέλω ειλικρινά να ευχαριστήσω τα SoundLab Music Productions και ειδικά τον Αχιλλέα Διαμάντη που πραγματικά έφτιαξε ηχάρα για τα τύμπανα σε αυτό το επεισόδιο...!!!!!!

Να σαι καλά ρε μαν για όλα και καλή αρχή να έχουμε στη καινούρια μας συνεργασία...!!!!!!

 

Ηχογράφιση Τυμπάνων : Soundlab Music Productions

Μίξη Ήχου : Αχιλλέας Διαμάντης

Μοντάζ : Χάρης Παναγιωτόπουλος

 

Να είστε όλοι καλά για το χρόνο σας....!!!!!!!! Peaceeee and much loveeee... :D :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για άλλη μια φορά, εξαιρετικός συνονόματε. Ακριβής και to the point, όπως ακριβώς ζητάει το κομμάτι. Συγχαρητήρια και στον "μείκτη" που όντως έκανε πολύ καλή δουλειά.

 

Keep them coming.

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος ο Χαρης οπως παντα!!!Μια παρατηρηση (μικρη) : νομιζω οτι τα τομ ολα ηθελαν λιγο πιο δυνατα !!Δηλαδη στην εγγραφη η στο MIX ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΑ ΕΧΕΤΕ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ !!!Χανονται τα κτυπηματα !!Ενω αντιθετα το ταμπουρο  και τα πιατα εχουν  βγει ωραια !!!

Και μια ερωτηση τα τυμπανα ειναι maple η Birch ;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

geodimitri φιλαράκι σε ό,τι ανεβάζω πάντα με τη καλή κουβέντα..Να είσαι πάντα καλά ρε..!!

Haris συνονόματε σε ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σου να το δεις ρε συ και για τα καλά σου λόγια,πραγματικά τα εκτιμώ.!

Pericles που σαι ρε drumάκλαααααα....???? Όσον αφορά τα toms λογικά έχει να κάνει με τα ακουστικά ή τα ηχεία που το ακούει ο καθένας. Πάντως όταν κάναμε τη μίξη ακούγονταν μπόμπα σε ένταση και χρειά.! Το ταμπούρο είναι birch και τα τύμπανα maple.! :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι'άυτο το ταμπουρο εχει καλυτερη ''ατακα''. :DΟσον αφορα τα Ηχεια θα τα βαλω να τα ακουσω σε στερεο μπομπα και θα τα ξαναπουμε !! ;)

ΟΚ.Τα ακουσα και με ακουστικα καλα και τα ακουω τωρα και σε μεγαλη ενταση!!

Ειναι αυτη η διαφορα του ξυλου που παιζει ρολο στα αυτια μου ;;Ισως :)

Εξ'αλλου ποτε δεν μου αρεσαν τα maple ιδιαιτερα !!Μια ζωη birch & mahogany.. !!

KΑΘΑΡΟ ΚΤΥΠΗΜΑ!!αΦΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ BIRCH ΕΙΧΕΣ ΤΑ PEARL !!!!ΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνήσω μαζί σου ρε φίλε για τα ξύλα...!!!! Πιο παλιά υποστήριζα full το maple αλλα μετά την αγορά του σετ ψηφίζω δαγκωτό birch....!!!!!!! :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου