Προς το περιεχόμενο

Ποια είναι τα χόμπυ σας?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισης τωρα τελευταια εχω φαει και ενα ασχημο κολλημα με την αρχιτεκτονικη ...

 

Ασε....Σε όσες περισσότερες χώρες πηγαίνω τόσο καταλαβαίνω την ομορφιά της αρχιτεκτονικής....

 

Πήγα αγγλία πρωτοχρονιά....(όπως σας είχα πεί και στο αντίστοιχο thread ) και έπαθα την πλάκα μου....

 

Ελπίζω το πάσχα να ξαναπάω.... :)

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 51
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Περα απο εξοδους με φιλους και κινηματογραφο το παρακατω παιχνιδακι ειναι το κυριο hobby μου περα απο την μουσικη!

 

plane.JPG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει τύχει να πετάξω ένα στο αεροδρομιο της ελευσινας...στον παλιό αεροδιάδρομο και πρέπει να ομολογήσω ότι έιναι ΠΟΛΥΥΥΥΥ δύσκολο.....

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περα απο εξοδους με φιλους και κινηματογραφο το παρακατω παιχνιδακι ειναι το κυριο hobby μου περα απο την μουσικη!

 

plane.JPG

Ω, το λατρεύω! Ασχολείται φανατικά ο πατέρας και πάω και εγώ από κοντά :D

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα καθε μερα τρωω μαζι με τις μετακινησεις απο σπιτι στην πισινα και στο γυμναστηριο γυρω στις 6 ωρες..αθλητης του..water polo βλεπετε... :lol: :lol:

μοναδικες μερες που δεν το κανω αυτο ειναι το σαββατοκυριακο...

 

τωρα εκτος απο αυτο που στην ουσια μου τρωει ολη την μερα αφου το μεσημερι που δεν εχω προπονηση συνηθως ειμαι λιωμα και κοιμαμαι τα hobby ειναι:να ακουω μουσικη,ταινίες λιγο στον κινηματογράφο πολύ στο σπίτι,σερφαρισμα στο διαδυκτιο και χασιμο ωρων με την..γυναικα... :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα και κατι φεγγάρια Αερο-προσκοπος :lol:

Μπαλσα - ανεμοππτερα ... και κατασκευη .

 

Προσπαθησα να φτιαξω και ενα τηλεκατευθυνομενο.

Ενα Cheroky, εκανα το σκελετο, αλλα κολησα στα εξοδα του τηλεχειρισμου... πριν εικοση χρονια δηλαδη .. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα και κατι φεγγάρια Αερο-προσκοπος :lol:

Μπαλσα - ανεμοππτερα ... και κατασκευη .

 

Προσπαθησα να φτιαξω και ενα τηλεκατευθυνομενο.

Ενα Cheroky' date=' εκανα το σκελετο, αλλα κολησα στα εξοδα του τηλεχειρισμου... πριν εικοση χρονια δηλαδη .. :)[/quote']

Εννοείς στην τηλεκατεύθυνση;

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού σήμερα επέστρεψα στην δουλειά μετά από άδεια.....και εννοείται πως το μυαλό μου είναι ακόμα σε άδεια...απαντώ

Φωτογραφία (πριν από δυο μήνες πήρα την καινούρια μου EOS 30D)

Τρέξιμο

Γυμναστική-βάρη (απλά πράγματα στο σπίτι φυσικά γιατί απεχθάνομαι τα γυμναστήρια)

Ποδηλατάκι (Mountain)

Videogames (φανατικός playstationακιας αλλά πριν από λίγους μήνες το γύρισα σε X360)

Φυσικό και επόμενο με τόσες ασχολίες για τον λίγο ελεύθερο χρόνο να είμαι μέτριος παντού......και κυρίως στην κιθάρα χαχαχαχα :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέραν της μουσικής (είτε παίζοτας είτε ακούγοντας) κανά βιβλιαράκι, μπόλικο κινηματογράφο, κανα παιχνιδάκι pc, και καθώς παίζω μπάλα από 6-7 χρονών καμμιά μπαλίτσα που και που.

 

¶σχετο, παίζει κανείς πιγκ - πογκ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου