Προς το περιεχόμενο

Vox Tonelab Se Patches


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα εχω την vox tonelab se και θελω να κατεβασω patchακια... ξερεις κανενας καποιο καλο site με σωστους ηχους; Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ένα search στο Google θα βρεις κάμποσα. Σωστοί ήχοι για σένα μπορεί να είναι λάθος για μένα και το ανάποδο. Μάθε να φτιάχνεις τους δικούς σου ήχους. Επίσης, αν δεν το έχεις ήδη κάνει, κατέβασε και το SoundEditor

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι εψαξα αλλα βρηκα λιγους οχι παρα πολλους... εχω φτιαξει και δικους μου και εχω και το sound editor... σε ευχαριστω για την απαντηση σου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ένα search στο Google θα βρεις κάμποσα. Σωστοί ήχοι για σένα μπορεί να είναι λάθος για μένα και το ανάποδο. Μάθε να φτιάχνεις τους δικούς σου ήχους. Επίσης, αν δεν το έχεις ήδη κάνει, κατέβασε και το SoundEditor

εγω με ενα search στο google βρηκα μονο ενα site. ειχα κατεβασει απο εκει καμμια 10αρια. καποια ηταν καλα καποια οχι. μου εκανε εντυπωση γιατι πχ στο Fender FUSE του Mustang I βρηκα πολυ περισσοτερα pre sets

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://guitarpatches.com/patches.php?unit=tonelabse

 

Πάρε! Τα sp είναι όλα δικά μου όταν είχα κάποτε την tonelab. Ελπίζω να σου κάνουν :)

The player makes the guitar, not the opposite.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου