Προς το περιεχόμενο

Διαγωνισμός από την Focusrite (Guitar Recording Pack)


Zografos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χθες έπεσε στα χέρια μου από έναν φίλο ένας διαγωνισμός που διοργανώνει η γνωστή εταιρεία Focusrite και σκέφτηκα να το μοιραστώ μαζί σας. Μέσα από αυτό το διαγωνισμό ο εξοπλισμός που δίνει αποτελείται από:

 

- Focusrite Scarlett 6i6 (USB audio interface)

- KRK Rokit 5 (active monitors)

- Shure SM57 (dynamic mic)

- sE 4400 (condenser mic)

- guitaRF (reflection filter)

 

Πιστεύω πως αποτελεί μία πολύ καλή λύση για ηχογραφήσεις στο σπίτι και όχι μόνο..

 

 

Όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να μπει σε αυτό το link να διαβάσει και να συμμετάσχει στο διαγωνισμό βάζοντας κάτω τα στοιχεία που ζητάει στα κενά...

 

https://prpage.co/DxJ/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κατάλαβα καλά επειδή έκανα κι εγώ registration για το διαγωνισμό, αυτό το Link που δίνεις είναι συσχετισμένο με σένα (με το id 111518 ) και κάθε φορά που ένας χρήστης συμμετέχει με αυτό το link, εσύ (η αυτός που έχει το id 111518) θα κερδίζεις 1 Point που σημαίνει πιο πολλές πιθανότητες να κερδίσεις.

 

Δηλαδή, μετά το registration μεταξύ άλλων λέει

«You can't enter more than once, but you'll get an extra entries every time a friend enters, and an extra two entries when you share using one of the links below.»

Και δίνεται το μοναδικό link του κάθε συμμετέχοντα.

 

Νομίζω καλό θα ήταν να το αναφέρεις.

 

Για όποιον θέλει το ανεξάρτητο Link συμμετοχής είναι αυτό https://prpage.co/DxJ

 

Επειδή λες ότι το Link «έπεσε στα χέρια σου από ένα φίλο σου» τότε θα έπρεπε να στο πει ο φίλος σου

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανες πολύ σωστά που το τόνισες αυτό φίλε μου. Δεν γνώριζα κάτι τέτοιο και όπως είπες ούτε αυτός μου το είχε πει

 

Συγνώμη δεν είχα σκοπό την εξαπάτηση ή κάτι παρόμοιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου