Προς το περιεχόμενο

Ειδικοί για τοποθέτηση μαγνητών και setup


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά έχω ένα φίλο ο οποίος θέλει να λλάξει μαγνήτες στην κιθάρα του αλλά επειδή μένει επαρχία δεν υπάρχει κάποιος ειδικός. Προτείνετε λοιπόν εσείς έναν καλό και έμπειρο...

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά θα μπορεί κάποιος να σου απαντήσει καλύτερα αν μας πεις πού στην επαρχία βρίσκεται ο φίλος σου :wink:

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατσε για να καταλάβω τι ζητας... :roll:

 

Μας λες οτι ο φιλος σου μενει στην επαρχια.

 

Αρα εμεις συνεπαγουμε οτι δεν μπορει να ερθει Αθηνα...

 

Υπαρχει ομως ενα μικρο προβλημα στον τροπο που διατυπωνεις την ερωτηση.... :lol:

 

Δεν μας λες που ΑΚΡΙΒΩΣ στην επαρχια ειναι...στον Τυρναβο?στη Ναουσα?στην Ανω Μουσουνιτσα?Στα Σφακια?? :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά θα μπορεί κάποιος να σου απαντήσει καλύτερα αν μας πεις πού στην επαρχία βρίσκεται ο φίλος σου :wink:

Βρίσκεται μεσσηνία αλλά σου είπα ότι θέλουμε κάποιον σχετικό ας είναι και στην αθήνα

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι πανευκολο να αλλαξει τους μαγνητες μονος του,ενα κολλητηρι και λιγο καλάι χρειαζεται,αλλα ακομα και στην περιπτωση που ειναι εντελως κουλος :lol: δεν υπαρχει σε ολοκληρη τη Μεσσηνια καποιος που να ξερει να χειριζεται κολλητηρι? 8O

 

για σεταπ εννοειται οτι ΠΡΕΠΕΙ να μαθει να το κανει μονος του

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατσε για να καταλάβω τι ζητας... :roll:

 

Μας λες οτι ο φιλος σου μενει στην επαρχια.

 

Αρα εμεις συνεπαγουμε οτι δεν μπορει να ερθει Αθηνα...

 

Υπαρχει ομως ενα μικρο προβλημα στον τροπο που διατυπωνεις την ερωτηση.... :lol:

 

Δεν μας λες που ΑΚΡΙΒΩΣ στην επαρχια ειναι...στον Τυρναβο?στη Ναουσα?στην Ανω Μουσουνιτσα?Στα Σφακια?? :lol:

Ρε θείο σου είπα ότι μένει επαρχία για να καταλάβετε ότι δεν υπάρχει κάποιος ειδικός ΕΔΩ και θέλω να βρω κάπιον στην Αθήνα. Ξέρετε κάποιον καλό?

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι πανευκολο να αλλαξει τους μαγνητες μονος του' date='ενα κολλητηρι και λιγο καλάι χρειαζεται,αλλα ακομα και στην περιπτωση που ειναι εντελως κουλος :lol: δεν υπαρχει σε ολοκληρη τη Μεσσηνια καποιος που να ξερει να χειριζεται κολλητηρι? 8O

 

για σεταπ εννοειται οτι ΠΡΕΠΕΙ να μαθει να το κανει μονος του[/quote']

Α ΟΚ δεν σε πρόλαβα

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.noiz.gr/modules.php?name=News&file=article&sid=307

 

στο παραπανω λινκ θα βρει εναν πληρη και πανευκολο οδηγο set up

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω ένα φίλο ο οποίος θέλει να λλάξει μαγνήτες στην κιθάρα του αλλά επειδή μένει επαρχία δεν υπάρχει κάποιος ειδικός. Προτείνετε λοιπόν εσείς έναν καλό και έμπειρο...

 

Λογικά θα μπορεί κάποιος να σου απαντήσει καλύτερα αν μας πεις πού στην επαρχία βρίσκεται ο φίλος σου :wink:

 

Βρίσκεται μεσσηνία αλλά σου είπα ότι θέλουμε κάποιον σχετικό ας είναι και στην αθήνα

 

Αν μου βρεις που μου το ανέφερες στο αρχικό σου ποστ θα τους αλλάξω εγώ τσάμπα :lol:

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατσε για να καταλάβω τι ζητας... :roll:

 

Μας λες οτι ο φιλος σου μενει στην επαρχια.

 

Αρα εμεις συνεπαγουμε οτι δεν μπορει να ερθει Αθηνα...

 

Υπαρχει ομως ενα μικρο προβλημα στον τροπο που διατυπωνεις την ερωτηση.... :lol:

 

Δεν μας λες που ΑΚΡΙΒΩΣ στην επαρχια ειναι...στον Τυρναβο?στη Ναουσα?στην Ανω Μουσουνιτσα?Στα Σφακια?? :lol:

Ρε θείο σου είπα ότι μένει επαρχία για να καταλάβετε ότι δεν υπάρχει κάποιος ειδικός ΕΔΩ και θέλω να βρω κάπιον στην Αθήνα. Ξέρετε κάποιον καλό?

 

Γειά σου βρε...μπάρμπα-Superfunk :wink: :D :D

 

Τον ξέρεις και από χτες ρε συ Παναγιώτη και έκανες ολόκληρο modulator θείο σου;!:! :D

 

Φιλικά πάντα, δεν ψάχνουμε καβγάδες μεταξύ μας :wink:

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου