Προς το περιεχόμενο

Απορια για αγορα custom Amp plate logo


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γνωριζει καποιος φιλος αν καπου στην αθηνα μπορει καποιος να μου κατασκευασει ενα custom logo για μια κεφαλη ενισχυτη? ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι ακριβος θελεις να κανεις;

α) υπαρχει το λογοτυπο σε ηλεκτρονικη μορφη;

β) σε τι υλικο θες να βγει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα βρει αυτό παλιά και το κράτησα γιατί ήθελα να κάνω και εγώ κάτι τέτοιο που τελικά δεν προχώρησε. Φαίνεται καλό αποτέλεσμα από τις εικόνες και με αρκετές επιλογές υλικού.

 

http://intercatlaser.gr/

 

Δυστυχώς δεν έχω άμεση γνώμη επειδή δεν προχώρησε το έργο, οπότε δεν μπορώ να σου πω από πρώτο χέρι αποτελέσματα. Και φυσικά δεν έχω καμία σχέση μαζί τους..

ΔΕΝ ΦΩΝΑΖΩ, ΣΦΗΝΩΣΕ ΕΝΑ ΣΟΥΣΑΜΙ ΤΟ ΚΑΠΣ ΛΟΚ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα και παλι φιλοι μου ...ευχαριστω για το ενδιαφερον!

 

Φιλε chiego ,ναι το εχω το λογοτυπο σε ηλεκτρονικη μορφη,αποτελει λογοτυπο γνωστης εταιρειας κατασκευης ενισχυτων ...το παλιο δυστυχως ειχε βγει για εικαστικους λογους και χαθηκε...και ο κατασκευαστης δεν το προμηθευει spare.

Αναφορικα με το υλικο...ειναι το κλασσικο metal chrome plated στιβαρο πλαστικο υποθετω...???

...μπορεις να βοηθησεις,κατασκευαζεις φιλε μου?

 

This is sparta ευχαριστω πολυ αδερφε για την επισημανση!θα το τσεκαρω αν δεν βγαλω ακρη απο καποιον φιλο εδω που εχει το hardware να το φτιαξει..δεν φανταστηκα οτι υπαρχει κ στην ελλαδα..εψαχα κ βρηκα ενα  site στο εξωτερικο που κανει μονο αυτο κατα παραγγελια... αλλα τρεχα γυρευοπουλος τωρα..!!χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σαι καλά φίλε και αν καταλήξεις εκεί ανέβασε και καμιά φωτό/κριτική για να ξέρουμε για μελλοντικά projects  ;) ;)

ΔΕΝ ΦΩΝΑΖΩ, ΣΦΗΝΩΣΕ ΕΝΑ ΣΟΥΣΑΜΙ ΤΟ ΚΑΠΣ ΛΟΚ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

αυτά που χρειάζεσαι για αρχή είναι το logo σε ηλεκτρονική μορφή και να είναι γραμμικό το σχέδιο δηλ φτιαγμένο σε corel η σε illustrator, αν είναι φωτογραφία δεν μας κάνει σε καμιά μορφή.

Δεύτερο να ξέρουμε το υλικό που Θέλουμε να τυπωθεί, αλουμίνιο, σίδερο , pvc κτλ

Μέτα το σχήμα που Θέλουμε να έχει, αν θα έχει στρογγυλές γωνίες η όχι.

 

αν Θέλεις μπορώ να σε βοηθήσω και στο logo και στην εκτύπωση, σου έστειλα και το τηλ μου στο e-mail που μου έστειλες για οποιαδήποτε απόρροιά έχεις η όποια βοήθεια χρειαστείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου