Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; VI


Προτεινόμενες αναρτήσεις

αλιήτες... σα δε δρέπεσθε.. μπροστά στο κορίτσι... τσκ τσκ που το φερα και να σας τραγουδήξει...  :P

Εντάξει κύριε Νίκο μας.

Φέρνω κι εγώ ένα κορίτσι.

Ωραία εκτέλεση και ... την θέλω σφόδρα, και άμεσα.

Τρελλαίνομαιιιιιι.

Θέλω να την βλέπω να ακουμπάει απαλά την κιθάρα στα υπέροχα πόδια της, να βλέπω τα δαχτυλάκια της να κινούνται τόσο αέρινα, να βλέπω αυτή την ναζιάρικη μυτούλα να ξεπροβάλλει δειλά πάνω από το χαμόγελο που σκάει στα χειλάκια της, και ... να παίζω Django ο γύφτος.

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 861
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Guru

ντάξει κύριε Στράτε μας... my turn...

 

βασανίσου...

Θέλω να την βλέπεις να ακουμπάει απαλά την κιθάρα στα υπέροχα πόδια της, να βλέπεις τα δαχτυλάκια της να κινούνται τόσο αέρινα, να βλέπεις αυτή την ναζιάρικη μυτούλα να ξεπροβάλλει δειλά πάνω από το χαμόγελο που σκάει στα χειλάκια της, και ... να δω τι θα παίζεις ο γύφτος μαύρος... :P ;D ;D ;D ;D ;D

 

 

 

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ντάξει κύριε Στράτε μας... my turn...

 

βασανίσου...

Μ' έσκισες Νίκο. :-X

 

Αλλά για την αποφυγή παρεξηγήσεων, για το κορίτσι έχω τις ευγενέστερες των προθέσεων.

Θέλω να την παντρευτώ, να κάνουμε οικογένεια, να την αποκαταστήσω.

Αν ... απλά μ' αφήσει να την χαζεύω.

Παίζει να το έχω δει και 50 φορές το βίντεο, μόνο για να πιάσω μια "χαραμάδα" από το χαμόγελό της. :)

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μ' έσκισες Νίκο. :-X

 

Αλλά για την αποφυγή παρεξηγήσεων, για το κορίτσι έχω τις ευγενέστερες των προθέσεων.

Θέλω να την παντρευτώ, να κάνουμε οικογένεια, να την αποκαταστήσω.

Αν ... απλά μ' αφήσει να την χαζεύω.

Παίζει να το έχω δει και 50 φορές το βίντεο, μόνο για να πιάσω μια "χαραμάδα" από το χαμόγελό της. :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=eYHFf7Zmqwo

 

Παλιό αλλά καλό. Είμαι αλλού λαιμαιιιιιι!!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλιό αλλά καλό. Είμαι αλλού λαιμαιιιιιι!!

Καμία σχέση για τα γούστα μου.

Χίλιες φορές η ΘΕΑ του Minor swing!

Εντάξει, προσωπικές προτιμήσεις είναι αυτά, αλλά δεν βάζω τίποτα μπροστά στην ανεπιτήδευτη χάρη και γλύκα που αποπνέει αυτό το πλάσμα. :)

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμία σχέση για τα γούστα μου.

Χίλιες φορές η ΘΕΑ του Minor swing!

Εντάξει, προσωπικές προτιμήσεις είναι αυτά, αλλά δεν βάζω τίποτα μπροστά στην ανεπιτήδευτη χάρη και γλύκα που αποπνέει αυτό το πλάσμα. :)

 

Περι ορέξεως......! Δε μπορώ να σου πω ακριβώς αυτά που σκέφτομαι γιατι θα μπαναριστώ κι εγώ ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλος εποχής . Από δω και πέρα ( λογικά ) τέρμα τα τουρ πλην μεμονωμένων συναυλιών

 

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου