Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; VI


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 861
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

https://www.youtube.com/watch?v=cBuHbdWdx

 

Ειναι φορες που ο θεατρικος τροπος που τραγουδαει δε μ'αρεσει καθολου-ειδικα σε μερικα μπλουζ με χαλαει κιολας,ουδεις λογος,σπουδαιος τραγουδιστης-ειναι και αλλες,οπως σε τουτο εδω,που δινω τα ρεστα μου.Σκοτω!

 

Γεια σου Σωτερ αρχοντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

the boss  ;D

 

Ross? ;D ;D ;D ;D

 

Κομματαρα εβαλες.

 

Για τα γουστα μου ο Snowy White ειναι απο τους  εκφραστικοτερους κιθαριστες ever.

Με δυσκολευει στα δικα του λαιβ,το σετλιστ του ειναι λιγο υπνωτικο,απο οσα εχω ακουσει,

Ομως,εχει τοσο ωραιο παιξιμο,με καθηλωνει ο τροπος του.

 

Και τι ηχος!

Καπου εκει κοντα στα τελη των 90ς, 97-98 θα ηταν,ειχε ερθει στο blues hall στο μετς.

Με πηραν κατι γνωστοι και μου λενε " του εχει χαλασει το tubescreamer,θα δωσεις το δικο σου να παιξει".Λεω "ενταξει", δε γαμεις,να τον βοηθησουμε τον ανθρωπο ;D ;D ;D

Μου εφεραν μετα ενα audio απο το λαιβ κι ακουσα-δεν ξερω αν επαιξε με το screamer τελικα ,δεν εχει και σημασια-εκλασα μεντες με τον ηχο.Δαχτυλα  και τατς λαιμαι, αυτο,τιποτε αλλο.

Μεγιστος.

 

https://www.youtube.com/watch?v=sY2I8TlG4Ug

 

 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καπου εκει κοντα στα τελη των 90ς, 97-98 θα ηταν,ειχε ερθει στο blues hall στο μετς.

Με πηραν κατι γνωστοι και μου λενε " του εχει χαλασει το tubescreamer,θα δωσεις το δικο σου να παιξει".Λεω "ενταξει",

Ρε μπας και σου ζήτησαν και κανένα δάχτυλο, γιατί κάποιο δικό του είχε θέμα? ;D ;D ;D ;D

 

Μάλιστα κύριοι.

Gvour signature tubescreamer με το οποίο έπαιξε ο Snowy White!

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μπας και σου ζήτησαν και κανένα δάχτυλο, γιατί κάποιο δικό του είχε θέμα? ;D ;D ;D ;D

 

Το μεσαιο. ;D ;D ;D ;D ;D

Τωρα θα με μπαναρουν και δικαιο θα 'χουν.

 

tubescreamer με το οποίο έπαιξε ο Snowy White!

 

To οποιο το ειχαν καποια ......μυρια κιθαριστες τοτε και τωρα-ts-10 σπανιοτατο πεταλι-αλλα ηθελε το δικο μου. :P :-*

Επειδη δεν το εδινε κανενας αλλος. ;D ;D ;D

 

@npap

Mια χαρα το λεει η Φεργκι.

Ωραιοτητες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μεσαιο. ;D ;D ;D ;D ;D σπανιοτατο αλλα ηθελε το δικο μου. :P :-*

;D ;D ;D ;D ;D ;D

Και του το έδωκες και το χρησιμοποίησε, έτσι? ;D ;D ;D ;D

Κάτι θα ήξερε. :-* :-* :-* :-*

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου