Προς το περιεχόμενο

Ζητείται πληκτράς!


jumerang

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά, χίλια σόρι που ανοίγω εδώ θέμα εν είδει αγγελίας, αλλά το κάνω γιατί ελπίζω σε καλύτερη τύχη!! Το είχα βάλει και στις αγγελίες αλλά η ανταπόκριση ήταν από ελάχιστη έως μηδενική! Λοιπόν:

Ψάχνω πληκτρά για τη μπάντα μου, μια και ο δικός μας μας ανακοίνωσε ότι θέλει να ...την κάνει! Οι μουσικές που παίζουμε είναι μαύρες σχεδόν όλων των ειδών: Soul, funk, acid jazz, λατινοειδή παιξίματα και αρκετή δόση easy listening! (Τους πιο σκληρούς μη σας τρομάζει το easy listening! Έχει πολύ μάγκικο παίξιμο, πολύ ψωμί πληκτρικό (τι λέξη!) και ουδεμία σχέση με Hulio Inglesias, Joe Dassin κλπ όπως νομίζουν πολλοί!!!!!! :lol: ). Ρεπερτόριο live κυρίως διασκευές και λιγότερο δικά μας, δισκογραφία κυρίως δικά μας και λιγότερο διασκευές. Η μπάντα υπάρχει 7 χρόνια. Ό,τι άλλη ερώτηση, είτε "εκδήλωση ενδιαφέροντος" (!), εδώ είμαστε!! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εδω οι καλοί πληκτράδες, ελα, παρε πάρεεεε

 

μην τον κοιτάς μαντάμ, φρέσκος είναι,

 

φρέσκιε πληκτράδε, σαλέπ, σαμαλ, πατάτε, σταφύλια, καρότα,,,,

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου θύμησες τον Elavd που είχε κάτι χρόνια την υπογραφή "ψάχνω πληκτρά από Γιάννενα"! :lol:

 

 

Καλή τύχη στην αναζήτηση σου! :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν & κανονικα το ποσταρισμα αγγελιων αντιβαινει στους κανονισμους,το αφηνω γιατι...νοιωθω τον πονο σου! :lol:

 

τι κακο & αυτο ντραμμερ & κιθαριστες υπάρχουν με το κανταρι,μπασιστες & πληκτραδες ουτε για δειγμα! :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ακούσω κάτι θα σου πώ. Παντως εδω στο noiz κατι θα βρείς, περιμενε να γυρίσει ο πολύς κόσμος

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξέρω μωρέ, κι εγώ το σκεφτόμουνα καιρό να βάλω - να μη βάλω αλλά έχοντας ήδη βάλει κανονική αγγελία και μη βλέποντας προκοπή, είπα άντε, ας κάνω την παρατυπιούλα! :oops:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως για να παρηγορηθεις εγω εδω βρηκα πληκτρα μετα απο αναζητηση 2 ετων!! (και ειναι και αστερι!!)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου