Προς το περιεχόμενο

Ηχεια-Ακουστικα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλα εδω μιλαμε για στοιχειωμενα πραγματα..

 

Μεχρι πριν λιγα λεπτα η ενδειξη στα tascam sto SITE Θωμα ηταν "shipment due to arrive on 19.01.2007" [βλεπε προηγουμενο ποστ]

Και μπαινω τωρα και λεει "in stock"..

Τι στο καλο τρεις τα χαραματα δουλευουν αυτοι και περνουν παραγγελιες??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Βασικά το σύστημά τους θα πρέπει να είναι αυτοματοποιημένο οπότε μάλλον σκάλωμα του υπολογιστή θα είναι παρά κάποιου υπαλλήλου

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω ιδεα απο αγορες ιντερνετ...αλλα ο αδερφος μου στο εξωτερικο που ψωνιζει 5-6 φορες το μηνα απο ιντερνετ, μου ειπε οτι πολυ "χειροκινητο" του φανηκε το ολο συστημα τουλαχιστον οσο αφορα την πληρωμη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεπον..[φχαρστω καταρχην]

 

Πηγαινα κι εγω με 1000 για τα TASCAM.Κανω την παραγγελια απο θωμα[μαζι με μικτη' date=ακουστικα +1 μαντολινο(στο ασχετο)], χρησιμοποιωντας την καρτα του αδερφου μου απο εξωτερικο.

 

Τοτε αυτοι στελνουν ε μαιλ, οτι επειδη ειναι πολλα ατα λεφτα[Αρη]- 555ευρω-θελουν καμια 10αρια δικαιολογητικα για να ειναι σιγουροι για την εγκυροτητα της καρτας[μονο εξετασεις ουρων δε ζητησαν]....Μπαινω την επομενη μερα [χτες] και βλεπω οτι τα TASCAM τα πηγαν 198ευρω!!!!!!!! απο 250 http://www.thomann.de/gr/tascam_vlx5.htm..

......

 

υ.γ2: Aυτην τη μειωση στην τιμη γιατι να την εκαναν αληθεια?? 8O

 

 

Ναι αυτό ισχύει αν είσαι καινούργιος πελάτης θέλουν να είναι σίγουροι για μεγάλα ποσά μέσω κάρτας.

Όταν παλιώσεις δεν στο ξαναζητάνε :lol:

Κατά καιρούς κάνει κάτι τέτοια ωραία ο Thoman. Απλά εκμεταλλεύσου της ευκαιρίας.

Όμως επειδή οι καιροί είναι λίγο πονηροί, πάρε και κανένα τηλέφωνο πριν, για να τους ρωτήσεις αν όντως ισχύει αυτή η τιμή για το ζευγάρι .

Όχι τίποτα άλλο, αλλά μην είναι κανένα κόλπο και η καινούργια τιμή αφορά το ένα ηχείο και στη ουσία έχει γίνει αύξηση :lol:

Αν και δεν το πιστεύω γιατί δεν μας έχει συνηθίσει σε τέτοιες τακτικές ο Thoman, αλλά λέμε τώρα!

Ξέρω, ξέρω πάει μακριά το υποψιασμενοδιεστραμμένο μου μυαλό :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ααα μαλιστα :x

 

πάρε και κανένα τηλέφωνο πριν, για να τους ρωτήσεις αν όντως ισχύει αυτή η τιμή για το ζευγάρι

 

Γραφει "sales unit: 1 pair(s)"...

Εκτοσ αν με το που τα παραγγειλλω ξανα παιξει π*&^ια το συστημα και τα ανεβασουν στα 400..

Αυτο θα παει απευθειας για Ευαγγελατο..

[Αν δεν το προλαβει ο Μακαρος]

Εγω παντως ακομα δε καταλαβα πως αλλaξε χαραματα η ενδειξη σε "in stock"

Eixe kollhsei to systhma aw poyme? :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Επιδη βαριεμαι να περιμενω θα παρω τα ΕSInear05 kai θα τελειωνω..

 

 

Η δικιά μου γνώμη είναι μην το κάνεις αυτό. Δευτέρα μίλησα με Αγγελόπουλο και δεν είχε ιδέα πότε θα'ρθουν Γερμανία (όταν ακόμα κάνανε 249). Μέσα σε 4 ημέρες και τα έχουν και είναι 50 ευρώ φθηνότερα. Δεν ξέρω πόσο το έψαξες' date=' αλλά προσωπικά πιστεύω ότι είναι ευκαιρία. Ξανασκέψου το

 

Κατά καιρούς κάνει κάτι τέτοια ωραία ο Thoman. Απλά εκμεταλλεύσου της ευκαιρίας.

+1 :wink:

www.myspace.com/pogr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nai ok , θα εκανα αμεσως τωρα παραγγελια [με τα τασκαμ]

απλα δεν ξερω μηπως κατα τυχη μου πουν οτι ισχυει η προηγουμενη παραγγελια..την οποια ακυρωσαμε σημερα [που δε νομιζω βεβαια αφου δε στειλαμε τα χαρτια που ζατησαμε]

(μαλλον χτες-ξημερωσε)..

 

Να περιμενω κανα ε μαιλ επιβεβαιωσης ακυρωσης? :?

η΄να κανωκατευθειαν την καινουρια παραγγελια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υ.γ2: Aυτην τη μειωση στην τιμη γιατι να την εκαναν αληθεια??

 

Για να κάνουν εντυπωσιακή είσοδο σε ένα προιόν που τους το ζητούσαν εδώ και καιρό αλλά δεν το είχαν. Λογικά θα αγόρασαν κανά 2 παλέτες και χτύπισαν όλους τους άλλους!

 

Α και για να ΤΣΑΤΙΣΟΥΝ :lol: αυτούς που τα αγόρασαν 259 ευρώ πριν από 3 μήνες από άλλο γερμανικό κατάστημα :twisted: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου