Προς το περιεχόμενο

BOOM νέο "πανκ" κλιπ (DIY)


music man

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρά, αυτό είναι το καινούριο μας βίντεο κλιπ, το κάναμε όλο μόνοι μας από την ηχογράφηση στο προβάδικό μας, μέχρι και το μοντάζ. Πώς σας φαίνεται?

 

 

Αν σας άρεσε μπορείτε να ακούσετε ή να κατεβάσετε τα τραγούδια από "The Coreys" στο www.thecoreys.gr

(Greek punk rock from Thessaloniki)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλά μπράβο παιδιά. Το κομμάτι σας και το κλιπ μου έφτιαξε τη διάθεση. Μπράβο λοιπόν γιατί:

 

- Το κομμάτι είναι ωραίο, ανάλαφρο, αισιόδοξο και καλοπαιγμένο. Κι έχει και το μήνυμά του.

- Τραγουδάτε ελληνικά χωρίς να λέτε σοβαροφανείς ανοησίες αλλά ούτε και καφρίλες.

- Αυτοσαρκάζεστε με πραγματικό χιούμορ.

- Φαίνεστε φυσιολογικοί άνθρωποι της ηλικίας σας, χωρίς δηθενιές και επιτηδεύσεις.

- Γενικώς το μονοπάτι που έχετε διαλέξει το έχετε φουλ.

 

Μη μασάτε τίποτα και συνεχίστε έτσι ακριβώς. Εγώ έγινα fan (και όχι για fun  ;D).

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικώς το μονοπάτι που έχετε διαλέξει το έχετε φουλ.

Μη μασάτε τίποτα και συνεχίστε έτσι ακριβώς. Εγώ έγινα fan (και όχι για fun  ;D).

  +1000000000 :D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαστε ωραίοι. Είσαστε πολύ ωραίοι. Είσαστε πάρα πολύ ωραίοι. Είσαστε σούπερ. Είσαστε σουπέρμπ. Είσαστε... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΙΑ!

 

1.Αψογη παραγωγη

2.ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ στιχοι (το σημαντικοτερο in my book για καποιο συγκροτημα που απευθυνεται σε ΕΛΛΗΝΕΣ) και μαλιστα καλοι

3.Τελεια παιξιματα

4.Ενδιαφερουσες μελωδιες

5.Μια χαρα βιντεο

 

Εχετε και ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ frontman....δεν νομιζω να σας λειπει τιποτα.

 

 

Καλυτερη μιξη καλιφορνεζικου πανκ & ελληνικου στιχου δεν εχω ματακουσει!(δεν νομιζω να υπαρχει αλλωστε)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας βρίσκω σούπερ και για DIY φάση ακόμα πιο σούπερ (βασικά αν δεν το λέγατε δεν υπήρχε περίπτωση να το πάρει κανείς χαμπάρι). Συνεχίστε έτσι, το 'χετε.

:)

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου