Προς το περιεχόμενο

ΒΟΗΘΕΙΑΑΑ...σε ηχο για τραγούδι...μεγάλη ανάγκη....


NemOOO

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα...

 

Κατι πανέξυπνοι γνωστοί μου έφτιαξαν μπάντα και θέλουν ντέμο ντε και καλά αυριο γιατι φεύγει ο τραγουδιστής μας...Και ψάχνουν πλήκτρα γαι το where is my mind...τα φωνητικά (ουυυυυ-ουυ).....

 

Ειναι ευκολο να το παίξω αλλα γίνεται να μου πείτε περιπου τί ηχος είναι??? Ειναι μέγάλη αναγκη....

 

Θα παίξω με το juνο-d αλλά και με vst βολευόμαστε...Παίδες Plzzz βοήθειαα.... 8O

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Nemooo, 3 νότες είναι οι ίδιες και οι ίδιες σε όλο το τραγούδι...Δεν μπορεί να τις πεί ο τραγουδιστής και να τις βάλετε με πολύ reverb? Μία φορά ας το πετύχει. Αν σε ενδιαφέρει να ακουστεί ακριβώς σαν το original άκουσε τα τελευταία 3 δευτερόλεπτα που παίζουν μόνα τους αυτά τα φωνητικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Παρεπιπτόντως, τι σόι demo είναι αυτό με διασκευή? Και προς τι η ακριβής αναπαραγωγή / επανεκτέλεση? Γιιατί δεν δίνετε τη δική σας εκδοχή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω...Καπου θέλουν να το στείλουν...Νο idea... :lol:

 

Μονο σε αυτό το κομμάτι με χρειάζονται...Και θέλουν οσο πιο πιστά γίνεται.... :)

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου