Προς το περιεχόμενο

Born again. cigaret13


cigaret13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Chat το κάναμε το forum.... ;D ;D ;D   

Την "ζημιά" μάλλον μου την κάνει το izotope 5 που έχω πάντα στο τελικό mix, όχι αυτό καθ'αυτό αλλά το preset (πειραγμένο βέβαια) που χρησιμοποιώ. Ακουστικά έχω τα AKG K44..... :-[ :P ::) :P  Το στέρεο στο σαλόνι καλό είναι, αλλά όχι για μίξεις.     

 

  Τι μου κάνεις βρε Δημήτρη, εκεί που καταστάλαξα σε κάποιον ήχο, άντε πάλι απ'την αρχή....... :-X    Πέρα από την πλάκα (σχεδόν...) και πάλι thank you για τον χρόνο σου..... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Chat το κάναμε το forum.... ;D ;D ;D   

Την "ζημιά" μάλλον μου την κάνει το izotope 5 που έχω πάντα στο τελικό mix, όχι αυτό καθ'αυτό αλλά το preset (πειραγμένο βέβαια) που χρησιμοποιώ. Ακουστικά έχω τα AKG K44..... :-[ :P ::) :P  Το στέρεο στο σαλόνι καλό είναι, αλλά όχι για μίξεις.     

 

  Τι μου κάνεις βρε Δημήτρη, εκεί που καταστάλαξα σε κάποιον ήχο, άντε πάλι απ'την αρχή....... :-X    Πέρα από την πλάκα (σχεδόν...) και πάλι thank you για τον χρόνο σου..... :)

 

δεν νομίζω ότι το κάναμε τσατ.

Το κομμάτι σου ακούμε και προσπαθούμε να δούμε πού σηκώνει βελτιώσεις.

 

Τα ακουστικά σου είναι ο πρώτος υπαίτιος. Το izotope ίσως ο δεύτερος.

Κάποια στιγμή ίσως τα πούμε πιό αναλυτικά και κατ ιδίαν.

Αν και νομίζω είναι ένα θέμα για συζήτηση το σωστό mastering.... (όχι ότι το κάνω εγώ φυσικά... :D)

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου