Προς το περιεχόμενο

podhd500x line 6


stolzer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα μου ηρθε το παραπανω πολυεφε το εβγαλα και το δοκιμασα αλλα ειναι το πρωτο μου καλο πολυεφε με τοσες επιλογες.εχει κανεις το ιδιο η προηγουμενα μοντελα να μου πει λιγο τι γινετε με τετοιου ειδος εφε?αποτι εχω καταλαβει εχει προσωμοιωση ενισχυτων και κατεβαζεις διαφορα εφε απο το σαιτ της λαιν.επαιξα λιγο με τα εφε που εχει ηδη δοκιμασα και τη λουπα αλλα μεχρι εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου απαντήσω με ένα παλιό καλό αμερικάνικο γνωμικό από τον Εμφύλιο. :) :) :) :)

When everything else fails, RTFM (read the fucking manual).

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχηγέ μου χωρίς αγγλικά που πας;

Όσα και να σου εξηγήσουν εδώ, ούτε το 1/10 δεν θα κάνεις με την πεταλιέρα.

Καλή συνέχεια.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν βοηθάει καθόλου, υπάρχει και στα γιαπωνέζικα  :)

Manuals | Line 6

 

Αλλά αν θέλεις σώνει και καλά ελληνικά υπάρχει αυτό για το 500άρι το απλό, χωρίς το χι

⭐Πίνακας Περιεχομένων Προεπισκόπηση...3 Διαμόρφωση συστήματος...6 Χαρακτηριστικά και λειτουργικότητα...14 Set Lists & Presets...24

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερω αγγλικα αλλα οχι τοσο καλα . δεν ειπα να μου εξηγησεις ολο το μανουαλ στα ελληνικα απλα καποια βασικα πραγματα για τα patches και τα λοιπα επειδη ειναι η πρωτη φορα που τα βλεπω αυτα.μαυρομουρη ευχαριστω με εσωσες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου απαντήσω με ένα παλιό καλό αμερικάνικο γνωμικό από τον Εμφύλιο. :) :) :) :)

When everything else fails, RTFM (read the fucking manual).

Ακριβως και ειναι και τεραστιο.

Μπορει να σου παρει κανα τριμηνο να το καταλαβεις ολο

Το καλο ειναι οτι οταν καταλαβεις αυτοι το μηχανημα θα τα ξερεις ολα τα μηχανηματα

 

Βοηθεια μεγαλη να κατεβασεις το pod hd500 x edit για να πειραματιστεις με τις ρυθμισεις μεσω PC και οχι με τα κουμπακια στο πατωμα.

Πρωτη δουλεια κανεις account στη Line6 και κατεβαζεις το monkey. Αυτο σου κατεβαζει μετα ολα τα χρειαζουμενα (drivers edit  updates κλπ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερω αγγλικα αλλα οχι τοσο καλα . δεν ειπα να μου εξηγησεις ολο το μανουαλ στα ελληνικα απλα καποια βασικα πραγματα για τα patches και τα λοιπα επειδη ειναι η πρωτη φορα που τα βλεπω αυτα.μαυρομουρη ευχαριστω με εσωσες

λεξικο για τις αγνωστες λεξεις https://translate.google.gr/?hl=el&tab=wT και google και youtube για tutorials και Tips

Mετα μαθε να φτιαχνεις δικους σου ηχους, γιατι οι ετοιμοι .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1st tip προσεκτικα με το usb γιατι σπαει ευκολα η βαση usb μεσα στην υποδοχη usb στο μηχανημα και δεν εινα απλο να ανοιχτει σε εκεινο το σημειο και να αλλαχτει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σπυρο κατεβασα το monkey βαζω το usb και κανω κατι updates τωρα αυτο που μου λες ειναι να προσεχω με το usb ε?επειδη και εγω ειδα οτι θελει λιγο πιεση για να μπει μεσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου