Προς το περιεχόμενο

Shoulders for pillows by George Avramidis


g.avram

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

μου άρεσε πολύ... αν και το άξαφνο "ανατολικότροπον" στο 2:26 αρχικά με ξένισε, το συνήθισα εύκολα γιατί εξελίχθηκε ευφυώς και γρήγορα ενσωματώθηκε στο όλον...  8)

 

τώρα θάθελα προσωπικά μια πιο "διάφανη" παραγωγή ψηλά και την ρυθμική βάση να "αναπνέει" καλύτερα χωρίς να της επιβάλλεται χαμηλά (ηχοληπτικά πάντα όχι παικτικά ) το καθ υπερβολήν (κατά την γνώμη μου πάντα) "στρογγυλεμένο" μπάσο... αλλά μην δίνεις και σημασία... είμαι γνωστός "παράξενος" και δεν αντιπροσωπεύω τον κανόνα... ;D

 

επιστρέφοντας στην ουσία, πολύ όμορφο κομμάτι, με αντάξια του ενορχήστρωση και εκτέλεση... συγχαρητήρια...

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τώρα θάθελα προσωπικά μια πιο "διάφανη" παραγωγή ψηλά και την ρυθμική βάση να "αναπνέει" καλύτερα χωρίς να της επιβάλλεται χαμηλά (ηχοληπτικά πάντα όχι παικτικά ) το καθ υπερβολήν (κατά την γνώμη μου πάντα) "στρογγυλεμένο" μπάσο... αλλά μην δίνεις και σημασία... είμαι γνωστός "παράξενος" και δεν αντιπροσωπεύω τον κανόνα... ;D

 

 

θα συμφωνούσα μέχρι κεραίας με τον φίλτατο Νίκο, και μάλιστα ακούγοντας τα πρώτα 30 δεύτερα χωρίς καν να διαβάσω το παραπάνω σχόλιο.

Το μπάσο ...πως το λενε....dominates....

Όχι μόνο παικτικά, αλλά ηχοληπτικά...εκτός αν είναι άποψη οπότε θα πάμε πάσο.

 

Επίσης έχοντας διαβάσει ήδη το παραπάνω, περίμενα το ανατολικοειδές του θέματος με αγωνία....και ναι...θα συμφωνήσω ξανα.

Όπως το σύνολο σε αποζημιώνει και τελικά λες, μπράβο υπάρχει κόσμος, έστω άγνωστος, ανάμεσά μας που το ...κουράζει το πράγμα και δεν ξεφουρνίζει ο,τιδήποτς.

Μπράβο.

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου άρεσε πολύ... αν και το άξαφνο "ανατολικότροπον" στο 2:26 αρχικά με ξένισε, το συνήθισα εύκολα γιατί εξελίχθηκε ευφυώς και γρήγορα ενσωματώθηκε στο όλον...  8)

 

τώρα θάθελα προσωπικά μια πιο "διάφανη" παραγωγή ψηλά και την ρυθμική βάση να "αναπνέει" καλύτερα χωρίς να της επιβάλλεται χαμηλά (ηχοληπτικά πάντα όχι παικτικά ) το καθ υπερβολήν (κατά την γνώμη μου πάντα) "στρογγυλεμένο" μπάσο... αλλά μην δίνεις και σημασία... είμαι γνωστός "παράξενος" και δεν αντιπροσωπεύω τον κανόνα... ;D

 

επιστρέφοντας στην ουσία, πολύ όμορφο κομμάτι, με αντάξια του ενορχήστρωση και εκτέλεση... συγχαρητήρια...

Eυχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια κ για το ενδιαφερον που εδειξες! Ηταν επιλογη δικη μου ολο αυτο με το μπασο κ γενικα με τα χαμηλα του δισκου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα συμφωνούσα μέχρι κεραίας με τον φίλτατο Νίκο, και μάλιστα ακούγοντας τα πρώτα 30 δεύτερα χωρίς καν να διαβάσω το παραπάνω σχόλιο.

Το μπάσο ...πως το λενε....dominates....

Όχι μόνο παικτικά, αλλά ηχοληπτικά...εκτός αν είναι άποψη οπότε θα πάμε πάσο.

 

Επίσης έχοντας διαβάσει ήδη το παραπάνω, περίμενα το ανατολικοειδές του θέματος με αγωνία....και ναι...θα συμφωνήσω ξανα.

Όπως το σύνολο σε αποζημιώνει και τελικά λες, μπράβο υπάρχει κόσμος, έστω άγνωστος, ανάμεσά μας που το ...κουράζει το πράγμα και δεν ξεφουρνίζει ο,τιδήποτς.

 

Μπράβο.

Eyxaristv poly!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου