Προς το περιεχόμενο

Gary Moore - The Messiah will come again guitar cover


vasilisgeo72

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ σφίγγεσαι, πρέπει να δουλέψεις το βιμπράτο σου και τον ήχο σου ΑΛΛΑ - αν και δεν είμαι σίγουρος επειδή έχεις αφαιρέσει το προηγούμενο βίντεο - νομίζω πως υπάρχει μεγάλη βελτίωση.

Συνέχισε έτσι!

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πολύ σφίγγεσαι, πρέπει να δουλέψεις το βιμπράτο σου και τον ήχο σου ΑΛΛΑ - αν και δεν είμαι σίγουρος επειδή έχεις αφαιρέσει το προηγούμενο βίντεο - νομίζω πως υπάρχει μεγάλη βελτίωση.

Συνέχισε έτσι!

Σε ευχαριστώ πολύ και θα συνεχίσω ;D

i love my stratogibsontele

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Βασίλη η κιθάρα είναι ψιλοθαμένη στην μίξη, αλλά κι έτσι φαίνετε-ακούγεται η μεγάλη βελτίωσή σου... Σε κάθε κλιπ που ανεβάζεις, το επιβεβαιώνεις αυτό!   

  Πολύ καλύτερα bends και βιμπράτα (θες δουλίτσα ακόμη βέβαια, αλλά αυτό είμαι βέβαιος ότι το ξέρεις...) και το "σφίξιμό" σου, παρ'όλο που υπάρχει ακόμα, είναι λιγότερο από παλαιότερα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασίλη μπράβο!

 

Η βελτίωσή σου κάθε φορά που ανεβάζεις κάτι είναι εμφανής. Αυτό που θα ήθελα να δουλέψεις ακόμα παραπάνω είναι το βιμπράτο σου. Πρέπει να μάθεις να το "ελέγχεις" να το κάνεις όποτε θέλεις αργό όποτε θέλεις πιο γρήγορο. Τώρα το κάνεις πολύ γρήγορο (σαν τρέμολο ακούγεται) και είναι κάπως αγχωτικό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά συγνώμη που άργησα να απαντήσω αλλά δούλευα. Ευχαριστώ για τα σχόλια και ναι τα ξέρω και προσπαθώ να τα βελτιώσω. Έχω εστιασει σε αυτά που μου γράφεται και έχω καθαρίσει κάπως τον ήχο μου αλλάζοντας κάποια πετάλια και δουλεύω πολύ τις πεντατονικες που έχω μάθει. Προσπαθώ να βάλω μια τάξη σε αυτά που μαθαίνω και νομίζω ότι πάει καλά  και σε αυτό με βοηθάει πολύ τα σχόλιά και οι παρατηρήσεις σας. Ευχαριστώ και ....προχωράω ΔΥΝΑΤΑ

i love my stratogibsontele

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου