Προς το περιεχόμενο

Για τους ......τουριλουρίλου με ...αγάπη χεχεχε


dimicupo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ πετυχημένο όντως. :lol:

 

Το συμπέρασμα πάντως είναι το ίδιο: "Όσα δε φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια."

 

 

αυτό ξαναπέστο.....σε ακουστική χωρίς hammer on και pull offs....μόνο για τους φανατικούς είναι....δε μασάω

 

Ιδιαίτερα τη στιγμή που κατεβαίνει σε 64α από μι σε μι 4 σκάλες...

 

Αμφιβάλλεις ότι και έτσι θα ακουγόταν πεντακάθαρος;

 

Τα έχεις μπερδέψει τα πράματα...

 

Όσοι κατηγορούνε τον Μάλμστην δεν το κάνουν γιατί δεν κάνει καλά αυτό που κάνει' date=' αλλά αμφιβάλλουν για τη χρησιμότητα αυτού που κάνει ως εκφραστικό μέσο.

 

Δε βαριέσαι... Όπως τη βρίσκει ο καθένας...[/quote']

 

απλά αμφιβάλλω...αν όντως είμαι μπερδεμένος,τη συγγνώμη σας παίδες...

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 74
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Όσοι κατηγορούνε τον Μάλμστην δεν το κάνουν γιατί δεν κάνει καλά αυτό που κάνει' date=' αλλά αμφιβάλλουν για τη χρησιμότητα αυτού που κάνει ως εκφραστικό μέσο.

[/quote']

 

A γεια σου! :wink:

 

Όμως το συγκεκριμένο βίντεο είναι τελείως 'αθώο', από την αρχή το ξεκαθαρίζει, 'κοιτάξτε παληκάρια, είναι τελείως τσίρκο αυτό που θα παίξω, αλλά το έφτιαξα έτσι για το γαμώτο και γιατί ξέρω πόσο κ@βλώνετε μ'αυτά!' :lol: :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι κατηγορούνε τον Μάλμστην δεν το κάνουν γιατί δεν κάνει καλά αυτό που κάνει' date=' αλλά αμφιβάλλουν για τη χρησιμότητα αυτού που κάνει ως εκφραστικό μέσο.

[/quote']

 

A γεια σου! :wink:

 

Όμως το συγκεκριμένο βίντεο είναι τελείως 'αθώο', από την αρχή το ξεκαθαρίζει, 'κοιτάξτε παληκάρια, είναι τελείως τσίρκο αυτό που θα παίξω, αλλά το έφτιαξα έτσι για το γαμώτο και γιατί ξέρω πόσο κ@βλώνετε μ'αυτά!' :lol: :lol: :lol: :lol:

 

μέσα ρε φίλε,το θέμα είναι ότι δέν μετράει για έιδωλο της κιθάρας....έχω τόσους άλλους να αντιπαραθέσω..

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1EΤΣΙ.. ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΥΚΛΟΣ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Ο ΣΟΥΗΔΟΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΑ.

ΑΣΧΕΤΟ ΜΕ ΤΟ ΠΟΣΤ ΑΛΛΑ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΜΟΥΣΙΚΟΥΣ ΝΑ ΚΡΙΝΟΥΝ ΜΟΝΟ.

www.myspace.com/costaexarhos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μισό να ξεκαθαρίσω κάτι...δεν είμαι επαγγελματίας μουσικός,αλλά δεν μου αφαιρείται το δικαίωμα του ακροατή....λοιπόν αυτό που κάνει ο Σουδός, εμένα ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ του Δημήτρη δέ μου αρέσει,μού φαίνεται καπηλεία,φτηνό και καθαρά εμπορευματοποίηση ....σε όσους αρέσει βγάζω το καππέλο και το βουλώνω....αρκεί ή θέλετε να με δείρετε ??????

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά ή ειδικά για το Malmsteen και για τις Fender VS Gibson μπορεί να βρει κανείς άπειρα θέματα στο φόρουμ αυτό.

Μήπως να το ψάχναμε καλύτερα πριν ποστάρουμε? :wink:

 

Είναι κουραστικό να βλέπει κανείς τα ίδια θέματα συνεχώς. :?

..there's too much panic in this town...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά ή ειδικά για το Malmsteen και για τις Fender VS Gibson μπορεί να βρει κανείς άπειρα θέματα στο φόρουμ αυτό.

Μήπως να το ψάχναμε καλύτερα πριν ποστάρουμε? :wink:

 

Είναι κουραστικό να βλέπει κανείς τα ίδια θέματα συνεχώς. :?

 

Sorry,πιο κουραστικό είναι να τα ψάχνουμε πριν,όποιος έχει διαβάσει τα ίδια απλώς αδιαφορεί...δέν είνα και η βούλή εδώ..

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το παλικαράκι ο Yngwie πρέπει να φταρνίζεται καθημερινά τουλάχιστον 300 φορές τόσο που τον κακομελετάνε :lol: :lol: :lol:

 

 

ελα ρε.... :lol: :lol: συμπαθής ο χοντρούλης' date='δέν θέλω το κακό του,αλλά οχι και guru....έλεος[/quote']

 

Θα βρεις αρκετούς να διαφωνούν εδώ όσο αφορά το guru αλλά θα γίνει χαμός πάλι :lol: :lol: :lol:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το παλικαράκι ο Yngwie πρέπει να φταρνίζεται καθημερινά τουλάχιστον 300 φορές τόσο που τον κακομελετάνε :lol: :lol: :lol:

 

 

ελα ρε.... :lol: :lol: συμπαθής ο χοντρούλης' date='δέν θέλω το κακό του,αλλά οχι και guru....έλεος[/quote']

 

Θα βρεις αρκετούς να διαφωνούν εδώ όσο αφορά το guru αλλά θα γίνει χαμός πάλι :lol: :lol: :lol:

 

ρε janick.....να το πω αλλιώς , για ΜΕΝΑ,δεν είναι κάτι σημαντικό,άς μη πώ τι είναι,αλλά για όσους το πιστεύουν, τι να πώ....σκάω..και μεταφορικά και κυριολεκτικά....η τέχνη και η τεχνική είναι αλλού....εγώ είμαι ένας ασήμαντος ακροατής....

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου