Προς το περιεχόμενο

Για τους ......τουριλουρίλου με ...αγάπη χεχεχε


dimicupo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό που πραγματικά μου κάνει εντύπωση δεν είναι γιατί συζητιέται τοοοοοοοοοοοοοοοοοοσες φορές ο malmsteen' date='αλλά γιατί ξεκινάει από [b']αυτόν[/b],ο καθένας για να πεί τί έχει σημασία γι αυτόν στη μουσική.

 

Δηλαδή δεν μπορεί να βρεί κάτι που πλησιάζει την δικιά του αισθητική και να μας το πει?Λες και ανακαλύψανε την Αμερική κάνουν ορισμένοι με τον malmsteen και μετά το παίζουν και άσχετοι με την μουσική και συγγνώμη και μπούρδες.

 

Είπε κανένας οτι πρέπει να είσαι ο petrucci για να κρίνεις τον vai ή το ανάποδο?Ας λέει ο καθένας την γνώμη του αλλά με κάτι το θετικό...όχι δεν μου κάνει, ο χ, ο ψ και μετά sorry που μίλησα..Παιδιά είμαστε? :roll:

 

είμασε στη γή και δεν τρελλαινόμαστε απο επαίροντες χοντρέλες που την έχουν δεί θεοί της κιθάρας χωρίς λόγο,και δεν πρόκειται να τρελλαθούε ουτε για πετρούκιους ούτε για μαλμστίνιδες ούτε για κανένα......αναμένουμε τον πραγματικό....είπαμε,άμα κοπεί το ρεύμα αυτοί πάνε για τσάι.....τέλος

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 74
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

είπαμε' date='άμα κοπεί το ρεύμα αυτοί πάνε για τσάι.....τέλος[/quote']

Πρεπει δηλαδη ενας ηλεκτρικος κιθαριστας να "ζωγραφιζει" το ιδιο καλα και σε ακουστικη???Δηλαδη αν ο Schumacher δεν μπορει να οδηγησει ενα 4χ4 στον Ολυμπο παυει να ειναι πρωταθλητης στη Formula1 :?:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ποιός σου είπε να τρελλαθείς δηλαδή?Μόνο σου postάρεις μόνος σου τρελλαίνεσαι!Την μια μας λές οτι δεν μασάς με τέτοιους,(λες και στον δρόμο τρακάρεις καμμιά δεκαριά την ημέρα...),την άλλη οτι δεν είσαι επαγγελματίας μουσικός και ότι είσαι ακροατής,την άλλη οτι δεν είναι δα και δύσκολα αυτά που παίζει...¶ααασε το άλλο.."άμα πέσει το ρεύμα αυτοί πάνε για τσάι".Αυτό το ξέρεις σαν ακροατής ή σαν μουσικός?

 

Χαλάρωσε αδερφέ,πως κάνεις έτσι?Μήπως πήγατε σε καμμιά οντισιόν για τους g3 και σου φαγε τη θέση?

 

...και την γυναίκα

 

 

...και το σπίτι

 

 

...και το σκύλο.. :lol: :lol: :lol: :lol:

If the house is rocking,don't bother knocking...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη αν ο Schumacher δεν μπορει να οδηγησει ενα 4χ4 στον Ολυμπο παυει να ειναι πρωταθλητης στη Formula1 :?:

 

Ούτως ή άλλως Raikkonen δεν είναι :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+999 8)

 

(Eίπα να διαφέρω λίγο από το +1000 :lol: )

Πρώτα απ'όλα δεν είναι σοβαρό post αυτό!!! Έπρεπε να παραθέσεις και λίστα με links στα προηγούμενα 30 threads περί Malmsteen :lol: Χάνεις την ταυτότητά σου μου φαίνεται..... :lol: Πού είναι ο παλιός καλός elavd???

 

Πως θα μπορούσε άλλωστε; Ο Κιμι είναι ο πιο γκαντέμης οδηγός σε όλο το γνωστό σύμπαν...

Καλά αυτό πια.... McLaren είμαι από τότε που θυμάμαι να παρακολουθώ, αλλά πάλι καλά που έφυγε το παιδί μπας και πάρει κανα πρωτάθλημα (ο Kimi, όχι η McLaren, άμα δεν το πήραμε με τον Kimi δεν έχω πολλές ελπίδες για το μέλλον), γιατί γκαντεμια + αναξιοπιστία = ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ!!! BIG TIME :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είπαμε' date='άμα κοπεί το ρεύμα αυτοί πάνε για τσάι.....τέλος[/quote']

Πρεπει δηλαδη ενας ηλεκτρικος κιθαριστας να "ζωγραφιζει" το ιδιο καλα και σε ακουστικη???Δηλαδη αν ο Schumacher δεν μπορει να οδηγησει ενα 4χ4 στον Ολυμπο παυει να ειναι πρωταθλητης στη Formula1 :?:

 

ασφαλώς και πρέπει.....τα καπή και οι φλωρούμπες για τσάι....ασε την F1 στους επαίοντες....χοντροχλαπάτσες που παίζουν μόνο με rack's και κιθάρες που κοστίζουν όσο ένα τεσσάρι στην Εκάλη είναι καραφλάπες...Μήτσος και δε με νοιάζει ότι κι αν λέτε

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως θα μπορούσε άλλωστε; Ο Κιμι είναι ο πιο γκαντέμης οδηγός σε όλο το γνωστό σύμπαν... :lol:

 

Για να τον δούμε και με τα κόκκινα!! :D :D

 

 

ασφαλώς και πρέπει.....τα καπή και οι φλωρούμπες για τσάι....ασε την F1 στους επαίοντες....χοντροχλαπάτσες που παίζουν μόνο με rack's και κιθάρες που κοστίζουν όσο ένα τεσσάρι στην Εκάλη είναι καραφλάπες...Μήτσος και δε με νοιάζει ότι κι αν λέτε

 

Πρώτον ο Μιχαλάκης δεν είναι φλωρούμπας και δεύτερον παρατηρώ ένα θανάσιμο μίσος για όλους τους "Παιδιά μην κόψετε το ρεύμα κλ@νω μέντα"

που και σαν ακροατής ακόμη μου φαίνεσαι πιο αδιάλλακτος και απο το ξαδερφάκι μου που δεν ακούει τίποτε άλλο εκτός απο Καλομοίρα γιατί οι άλλοι είναι φλώροι και δεν έχουν ωραία βυζιά :lol: :lol: :lol:

 

 

 

Δηλώνω Forza Ferrariκός και ζήτω ο Malmsteen!!

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...εκτός απο Καλομοίρα γιατί οι άλλοι είναι φλώροι και δεν έχουν ωραία βυζιά :lol: :lol: :lol:

Διαφωνώ κάθετα (και κατά κύριο λόγο οριζόντια). Τόσα ωραία βυζιά παίζουν στην ελληνική pop σκηνή!! Να κάνουμε ένα poll????

 

Δηλώνω Forza Ferrariκός

Ώπα, ώπα... Τώρα το παράκανες!!! :evil: :evil: :evil: Παρακαλώ κάποιος mod να τον κάνει ban, αλλιώς αποχωρώ (και θα κάνω και 7 threads που θα σας το λέω πριν φύγω :twisted: :twisted: :twisted:) :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως θα μπορούσε άλλωστε; Ο Κιμι είναι ο πιο γκαντέμης οδηγός σε όλο το γνωστό σύμπαν... :lol:

 

Για να τον δούμε και με τα κόκκινα!! :D :D

 

 

ασφαλώς και πρέπει.....τα καπή και οι φλωρούμπες για τσάι....ασε την F1 στους επαίοντες....χοντροχλαπάτσες που παίζουν μόνο με rack's και κιθάρες που κοστίζουν όσο ένα τεσσάρι στην Εκάλη είναι καραφλάπες...Μήτσος και δε με νοιάζει ότι κι αν λέτε

 

Πρώτον ο Μιχαλάκης δεν είναι φλωρούμπας και δεύτερον παρατηρώ ένα θανάσιμο μίσος για όλους τους "Παιδιά μην κόψετε το ρεύμα κλ@νω μέντα"

που και σαν ακροατής ακόμη μου φαίνεσαι πιο αδιάλλακτος και απο το ξαδερφάκι μου που δεν ακούει τίποτε άλλο εκτός απο Καλομοίρα γιατί οι άλλοι είναι φλώροι και δεν έχουν ωραία βυζιά :lol: :lol: :lol:

 

Πρώτον η Καλομοίρα είναι ότι πιο asexual έχει βγάλει ο γαλαξίας...αδιάλλακτος' date='ναι,τ'ομολογώ,o malmsteen είναι χοντροφλωρούμπας των επιδοτούμενων καπή,που σημαίνει σύντομα¨θα τον ακούς καθώς ψωνίζεις στο super market,και τέλος,όσο και να λατρεύω τα μικρά βυζιά ο Θεούλης με τιμωρεί με βυζαρούδες :cry: :cry: :cry:

 

 

Δηλώνω Forza Ferrariκός και ζήτω ο Malmsteen!![/quote']

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου